Flexibilní podnikatelské půjčky pomohou překlenout období výpadku zdrojů

Flexibilní podnikatelské půjčky pomohou překlenout období výpadku zdrojů

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Potřebujete peníze na financování na rozjezd svého podnikání, nebo jste naopak svůj podnik už rozjeli a potřebujete nyní zainvestovat do provozního kapitálu, ať už to jsou mzdy, platby dodavatelům či nákup nového vybavení? Český bankovní trh nabízí malým a středním podnikatelům mnoho možností v oblasti financování. Ne každá z nich je ale zrovna optimální pro vaše momentální firemní potřeby. Současná nabídka však zahrnuje i bezpečné a rychlé půjčky bez zajištění od bankovních ústavů, které vám rychle zprostředkují požadované finance.

Zdlouhavý proces v bance

Vzpomeňte si na svou poslední návštěvu banky, kdy jste jako podnikatelé šli probrat možnosti podnikatelského úvěru. Pravděpodobně vám bylo řečeno, ať se posadíte a chvíli počkáte na bankéře. O třicet minut později stále čekáte.  Podle toho, v jakou hodinu dne jste přišli, však můžete čekat i déle než hodinu. Kdo má čas čekat, když provozujete malý podnik?

Jakmile bankéř konečně přijde, doufáme, že jste si pro něj nezapomněli připravit výpis z obchodního rejstříku, příjmové doklady transakcí, daňová prohlášení a další dokumentaci. Je pravděpodobné, že při vyplňování půltuctu stran žádosti o úvěr budete všechny tyto dokumenty potřebovat. Při čekání na schůzku se zástupcem banky, který s vámi bude úvěr probírat, je možné, že se díváte do svého chytrého telefonu a kontrolujete, zda jste na něco v kanceláři nebo obchodě nezapomněli. V době, kdy vše provádíme pomocí chytrých telefonů, je logické, aby podnikatelé mohli žádat o podnikatelské úvěry ze svého telefonu.

Novinka na trhu s podnikatelskými půjčkami

Možnost zažádat o krátkodobý úvěr přímo ze svého telefonu. Právě tento benefit nabízí nová podnikatelská půjčka na trhu Ferratum Business. Bankovní ústavy nabízejí řadu produktů pro podnikatele, jejichž schválení a poskytnutí je svázané s časově náročnou administrativou a nutností předložit propracovaný byznys plán. V rámci podnikání ale často nastávají situace, kdy je potřeba okamžitého vydání peněz. Nová půjčka tak reaguje na soudobé potřeby vlastníků či provozovatelů malých a středních podniků. Podnikání se mění každým dnem a běžné bankovní financování je často komplikované a příliš pomalé, aby vyhovělo dnešním potřebám podnikatelů.

Mezi tyto potřeby patří i rychlost zprostředkování úvěru online, který vám zaručí provozní kapitál právě tehdy, když ho potřebujete. Standardní bankovní proces poskytnutí půjčky se tak významně zjednodušuje. Vzhledem k tomu, že žádost o úvěr je u nás možné vyplnit z počítače nebo chytrého telefonu, odpadá potřeba papírování i čekání v řadě. Žádost máte vyplněnou za méně než 5 minut.  Potřebný kapitál až do výše 1 300 000 Kč můžete mít k dispozici už následující den.

 

 

 

 

O Ferratum Group:

 

Ferratum Group je mezinárodní poskytovatel mobilního bankovnictví a digitálních spotřebitelských a malých firemních úvěrů, distribuovaných a spravovaných mobilními zařízeními. Společnost Ferratum, která byla založena v roce 2005 a sídlí v Helsinkách ve Finsku, se rychle rozrostla do 25 zemí Evropy, Afriky, Jižní a Severní Ameriky a Asie a Tichomoří.

 

Jako průkopník v oblasti technologií digitálních a mobilních finančních služeb je společnost Ferratum v čele revoluce digitálního bankovnictví. Mobilní banka společnosti Ferratum, která byla uvedena v roce 2016, je inovativní platforma pro mobilní bankovnictví nabízející celou řadu bankovních služeb včetně digitálních plateb a převodů v reálném čase v rámci jedné aplikace. V současné době je k dispozici na pěti evropských trzích. V čele s jeho zakladatelem Jormou Jokelou má Ferratum přibližně 1,9 milionu aktivních a bývalých zákazníků, kteří mají nebo v minulosti měli jeden nebo více úvěrů (data k 31. prosinci 2017), z nichž více než 780 000 zákazníků má otevřený mobilní bankovní účet nebo aktivního zůstatek úvěru za posledních 12 měsíců.

 

V České Republice poskytuje společnost bankovní spotřebitelské úvěry pod značkou Ferratum Money a nově také podnikatelské úvěry pod značkou Ferratum Business.

 

Ferratum Group je vedena v Prime Standard Frankfurtské burzy cenných papírů pod symbolem „FRU“. Další informace naleznete na adrese www.ferratumgroup.com.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: