Fakta a mýty o online podnikatelských půjčkách

Fakta a mýty o online podnikatelských půjčkách

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Krátkodobé online půjčky se v posledních letech zařadily mezi oblíbené finanční produkty nejen mezi soukromými osobami, ale také mezi podnikateli. Nabízejí efektivní způsob, jak vyřešit krátkodobý výpadek financí nebo pokrýt mimořádné výdaje, ať je to nákup zboží, nového vybavení či uhrazení výplat nebo dodavatelských faktur. Mezi jejich výhody patří to, že se dají sjednat online z pohodlí domova bez zbytečné byrokracie a prodlev. Flexibilní půjčky navíc nabízejí také volnost v rozložení splátek a velkou úsporu na úrocích.

V moderní době je těžké odhadovat s neomylnou přesností pohyb financí a mít dopředu jasnou představu o jejich využití. I přes maximální uvážlivost a racionální nakládání s penězi se často stává, že se krátkodobě dostaneme do situace, kdy nejsme schopni s prostředky, které máme k dispozici, pružně reagovat na vyvstalé finanční potřeby. Je to přirozené, neboť dny, týdny i měsíce neplynou vždy stejně a v návaznosti na to jsou i naše finanční nároky různorodé. Mnoho lidí nesprávně vyhodnotí svoji finanční situaci a začne poptávat klasické mikro půjčky s nevýhodnými úroky a splácením. Podobné situace však umí nejlépe řešit flexibilní online půjčky na bázi finanční rezervy. Nenechte se proto odradit některými mýty, které o online půjčkách kolují.

Krátkodobé online půjčky jsou nevýhodné

Mýtus, za který mohou některé podvodné finanční instituce a lichváři. Mnoho Čechů s nimi má špatnou zkušenost, a tak je dobrá pověst ohrožena i u jiných, důvěryhodných institucí. Někteří pochybní zprostředkovatelé půjček opravdu nabízejí krátkodobé online půjčky, které se za žádnou cenu nevyplatí. Na českém trhu ale působí i seriózní nebankovní poskytovatelé krátkodobých půjček, které jsou výhodné a kryté zázemím solidní a stabilní finanční společnosti. Patří k nim i společnost Ferratum Bank, která jako první nebankovní poskytovatel půjček získala bankovní licenci. Nabízí jeden z nejjednodušších a nejrychlejších způsobů, jak získat podnikatelskou půjčku. Žádost o podnikatelskou půjčku Ferratum Business podáte během pěti minut pomocí online formuláře – žádné papírování, administrativní poplatky a další omezení. Všechny žádosti jsou v průměru schvalovány během jednoho pracovního dne – během jediného dne tedy získáte potřebný provozní kapitál. Můžete si půjčit až 1 300 000 Kč, a to bez nutnosti zástavy.

 

Důležité je jen cash flow

Pokud provozujete malý či střední podnik, je zdravé cash flow pro váš byznys stejně důležité jako plánovaný růst. Pokud se bavíme o růstu, pak je to zejména míra růstu, která je extrémně důležitá. Pokud nemáte finanční prostředky na to, abyste podpořili růst vaší společnosti, bude těžké splňovat požadavky vaší firmy a ta se stane dlouhodobě neudržitelnou. Odborníci proto doporučují postupovat pomalu, ale jistě. Investice do růstu společnosti vyvíjí tlak na váš rozpočet. Pokud totiž plánuje rozšíření společnosti, budete muset investovat do náboru nových, kvalifikovaných zaměstnanců nebo se přestěhovat do větších prostor. Obě tyto investice svým charakterem vyžadují okamžité výdaje ještě dříve, než se dostaví očekávané zhodnocení investice v budoucnu.

 

Bankovní ústavy nabízejí řadu produktů pro podnikatele, jejichž schválení a poskytnutí je svázané s časově náročnou administrativou a nutností předložit propracovaný byznys plán. V rámci podnikání ale často nastávají situace, kdy je potřeba okamžitého vydání peněz. Na tuto podnikatelskou potřebu reaguje novinkový produkt Ferratum Business, který pomáhá vaše podnikání vždy udržovat ve zdravém flow.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: