DIY aneb trojí využití dekoračních knoflíčků

DIY aneb trojí využití dekoračních knoflíčků

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Zkratce DIY neboli Do It Yourself začíná přicházet na chuť čím dál více lidí. Zjištění, že si spoustu věcí dokážeme vytvořit sami, je totiž pro mnohé opojné a samotné tvoření je uklidňující a pomáhá nám alespoň na chvíli utéct od starostí všedních dnů. K čemu ale konkrétně slouží stovky druhů knoflíčků, které najdeme v každém obchodu pro kreativce? My vám dnes představíme značku Dress It Up a přiblížíme vám hned tři způsoby, jak využít jejich dekorační knoflíčky.

O Dress It Up

Značka Dress It Up započala svou cestu již v roce 1986 jako dnes již velmi dobře známá společnost Jesse James & Company, přičemž ve svých počátcích prodávala komponenty předním výrobcům a módním návrhářům. V roce 1992 se poté společnost rozšířila do řemeslného průmyslu a rychle se stala leaderem v oblasti zdobení. Dnes již pod touto značkou najdeme stovky nejrůznějších druhů ozdobných a dekoračních knoflíčků, které své využití najdou nejen ve zdobení textilu či šperků, ale také v tolik oblíbeném scrapbookingu. V nabídce najdeme nepřeberné množství tematických knoflíčků vhodných pro sezónní výzdobu interiéru, oblečení a v neposlední řadě i řady knoflíčků, které si zamilují jak děti, tak jejich rodiče. Českým distributorem této značky je síť obchodů s výtvarnými a kreativními potřebami Idea Creative. Pobočky obchodu najdeme v Berouně, v Plzni či na Kladně a nakupovat je možné i online na jejich e-shopu. A na co vše se tedy dají knoflíčky Dress It Up využít?

Scrapbooking

Scrapbooking je, dá se říci, fenoménem posledních let a zálibu v něm nachází tisíce lidí z celého světa. Jedná se o způsob zpracování fotoalb, deníků, přání či dárků a nejdůležitějším materiálem je zde papír. Scrapbooking má zároveň mnoho technik a ke zdobení lze využít nespočet druhů materiálů, mj. i zmiňované knoflíčky. Ty lze využít dle tématu výsledného alba či deníku nebo, v případě přání, dle preferencí obdarované osoby. Tvoříte-li například přání pro někoho k Valentýnu, jistě vás potěší nabídka valentýnských sad knoflíčků v podobě různých srdíček, pusinek a dalších motivů.

Dotváření outfitů a výroba šperků

Dekorační knoflíčky najdou své využití v dotváření outfitů nebo při výrobě šperků či paracord náramků. Máte-li například doma malého nadšence do světa Disney, není nic jednoduššího, než koupit sadu knoflíčků s disneyovskou tematikou a ozdobit s nimi bundu či kalhoty. Knoflíčky lze navíc prát v pračce až do 40 °C, a tak se nemusíte obávat poničení.

Výzdoba interiéru

Dekorační knoflíčky můžete použít i na výzdobu interiéru. V nabídce najdete knoflíčky s vánoční či podzimní tematikou a nechybí ani knoflíčky velikonoční. Vybrat si můžete z oveček, králíčků, kraslic a dalších motivů, které lze našít či nalepit na nejrůznější ručně dělané velikonoční dekorace.

 

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: