Detox organismu s unikátními produkty čínské medicíny

Detox organismu s unikátními produkty čínské medicíny

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Možná vás s novým rokem přepadla chuť změnit něco ve svém životě, nebo dokonce pročistit si organismus. Pořádná detoxikace jednou za čas rozhodně prospěje zdraví. Zvláště po vánočním ukládání.

Pryč se škodlivými látkami

Středoevropský způsob stravování a život v moderní průmyslové společnosti vedou k tomu, že se v našem těle ukládá značné množství toxinů a dalších škodlivin. Přírodní kosmetika TianDe, která se opírá o tradice čínské medicíny, má v nabídce několik produktů, které s ozdravením těla i mysli pomohou. Nejjednodušším způsobem je využít detoxikační náplast na nohy, která pracuje, zatímco vy spíte. Aplikujte je několik dní po sobě a uvidíte, jak lehce se najednou začnete cítit. Složení náplasti s výtažky z bylin zaručuje silné absorpční schopnosti a současně antioxidační účinky. Jakmile vaše tělo začnou opouštět toxiny, bude se vám lépe spát, přes den nebudete trpět únavou a vaše pokožka i svaly budou odpočatější.

Nezapomeňte si hlídat stravu

Čínská medicína na detoxikaci jednotlivých vnitřních orgánu doporučuje konzumaci určitých potravin, které je před toxiny ochrání. Pro zdravé srdce byste měli jíst hořké potraviny, například lotosová semínka, ale i oříšky, sóju nebo seznam. Rostlina goji, nebo také kustovnice čínská, si nyní právem získává popularitu ve zdravé výživě – pomáhá s detoxikací jater, stejně jako zelené mandarinky a citrony. Pro zdravou slezinu se zase jí kyselé ovoce, jako jsou tmavé švestky. Odolnost plic a střev zvyšuje ředkev.

Podpořte detoxikaci zevnitř i zvenčí

K ozdravení těla i mysli jsou ideální kvalitní bylinné čaje, na něž ostatně přísahaly už naše babičky. Vyzkoušejte například bylinný čaj TianDe z tibetského sběru, který má příznivý účinek jak na trávení, tak na imunitní systém a dýchací i kardiovaskulární systém. Krom toho zklidní vaši psychiku a pomůže k nerušenému spánku. Dalším pomocníkem jsou solné koupele nohou s antiseptickým účinkem, které také obsahují léčivé byliny. Pomohou k relaxaci organismu a odstranění únavy. Produkty značky TianDe obsahují pouze prvotřídní složky z rostlin, jež se pěstují v ekologicky čisté přírodě Číny a Tibetu. Takovou péči si váš organismus zaslouží.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: