Cvičíte, a přesto nevidíte žádné změny? Pomoci může trénink sestavený odborníkem.

Cvičíte, a přesto nevidíte žádné změny? Pomoci může trénink sestavený odborníkem.

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Dřete každý druhý den již několik měsíců v posilovně a výsledky jsou i tak minimální? Na vině může být hned několik faktorů, stravou počínaje a nesprávným cvičením konče. Důvodů, proč bychom se měli svěřit do rukou odborníka, je však mnohem více.

Pomineme-li totiž, že trénink sestavený svépomocí nemusí být zcela efektivní, na prvním místě by měly být obavy o naše zdraví. Pokud lidé nedisponují potřebnými znalostmi o tom, jak vlastně funguje lidské tělo a jak jej lze ovládat, ublížit si je jednodušší, než bychom si mysleli. V případě nulových či minimálních výsledků je navíc pravděpodobné, že jakékoli snahy o změnu životního stylu vzdáme dříve, než je záhodno.

Samozvaných fitness odborníků je však v současné době tolik, že není zcela jednoduché se zorientovat, a tak se nezřídka stává, že lidé dychtící po změně investují do tréninkového plánu či jídelníčku na míru, který sestavil někdo s podobným množstvím znalostí jako oni sami. Při hledání důvěryhodného trenéra je tak ideální hledat někoho, kdo má v dané oblasti pozitivní výsledky.

Za nás můžeme doporučit sportovně zdravotní centrum TEIT Fitlab na Praze 4, které propojuje prvotřídní fyzioterapii s moderními tréninkovými programy a učí své klienty efektivně zapojovat různé svalové skupiny a tím vědomě ovládat své tělo.

Vítáni jsou tak všichni, kteří potřebují posílit svaly, redukovat váhu, připravit se na sportovní výkon, snížit riziko zranění při oblíbeném sportu nebo zapracovat na zvýšení fyzické kondice. V nabídce zájemci naleznou skupinové lekce zaměřené na různé úrovně kondice, například TRX, kardio cvičení nebo mobilizační cvičení zlepšující ztuhlost páteře a zvyšující rozsah pohybu ve všech velkých kloubech.

Ti, kteří upřednostňují individuální přístup, mohou zvolit například desetitýdenní kurz ovládání těla nebo tříměsíční kompenzační a kondiční program, který si klade za cíl překonat vlastní kondiční limity, zvýšit mobilitu a vytrvalost těla. Program začíná od září tohoto roku a při přihlášení do konce srpna dostanou zájemci slevu 10 %.

Trenéři v TEIT Fitlab jsou profesionálové s fyzioterapeutickým vzděláním, kteří sledují nejnovější trendy moderního tréninku a při své práci dbají zejména na to, aby si klienti nevhodným cvičením neubližovali a sami pochopili, které cviky má smysl praktikovat a které mají naopak negativní dopad na zdraví.

Potřebujete-li tedy nasměrovat a poradit, jak cvičit efektivně, v TEIT Fitlab vám rádi pomohou. Centrum se nachází ve Vyskočilově ulici v Praze 4 a otevřeno je každý všední den.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: