Co nás letos v zimě čeká?

Co nás letos v zimě čeká?

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vyznavači sněhu, majitelé lyží, snowboardů a saní nebo majitelé vleků – mají v popisu práce doufat, že letošní zima nebude na sníh skoupá a teploty nebudou vyskakovat výrazně nad nulu. Na co se letos v zimě můžeme těšit?

Tvrdí chlapi Horské služby a lékaři chirurgických oborů s obavami sledují přípravy lyžníků a zároveň pečlivě kontrolují předběžně stavy skladů zdravotního materiálu, zejména pak klasické i odlehčené sádry, berlí, francouzských holí a ortéz.

Osvěta zaplaťpánbůh začala fungovat a většina sjezdařů se naučila používat originální helmy s brýlemi a snowboarďáci i chrániče páteře. Na nohy a ruce se kromě vyztužených rukavic a kvalitních bot zatím nic podobně účinného nenabízí.

A tak i letos budou ortopedické a chirurgické ambulance pravděpodobně vypouštět pacienty těžší o sádry, bohatší o francouzské hole a chudší o radost z pohybu.

Když už je na prevenci pro tentokrát pozdě a hříšníci řeší následky podcenění obojího, alespoň už většina z postižených ví, že když v rámci hojení bezprostředně po ošetření nebo po operaci začnou brát i enzymy, rychleji se zhojí.

Lék Wobenzym nastartuje úrazem překvapenou imunitu, omezí otoky a zkvalitní hojení. Třikrát denně pět dražé Wobenzymu uspoří spoustu času, bolesti a komplikací a pokud si na enzymoterapii nevzpomene pacient, lékař mu ji většinou připomene sám.

Unikátní složení léku totiž zajistí příjem obdobných enzymů, jako užívá lidský organismus pro aktivaci vlastní obranyschopnost, přísun protilátek a celkově rychlejší rekonvalescenci.

Permanentku na vlek vaší oblíbené zimní destinace, chrániče nebo novou kvalitní helmu si můžete ještě přát pod stromeček, dobrou fyzičku, dostatek opatrnosti a dobrý úsudek si však musíte obstarat sami!

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: