Chcete se pobavit a vytrhnout z předjarní letargie? Zábava má jméno TEPfactor

Chcete se pobavit a vytrhnout z předjarní letargie? Zábava má jméno TEPfactor

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Konec zimy nás zastihl v lehce hibernujícím módu, kdy se teprve rozkoukáváme a malátní sbíráme energii pro nadcházející jarní období. Jarní únava není jen výmluva lenivých lidí, je to stav organismu, které dokazují i vědecké poznatky. Jděte tomu naproti a rozprouděte krev v žilách zábavnou a dobrodružnou hrou v zábavním parku TEPfactor. Vznikl podle známé televizní soutěže Pevnost Boyard. A ruku na srdce, koho někdy nelákalo zdolat výzvy a nástrahy této známé pevnosti?

Nebojte, nemusíte se bát žádné strašidelné pevnosti, živých lvů ani všudypřítomných pavouků, hadů a další havěti. Výzva to bude ale i tak. Česká pevnost Boyard nabízí neopakovatelný zážitek pro rodiny s dětmi, partu přátel i pracovní kolektiv na teambuildingu. Unikátní zážitek vás čeká jen kousek od Slap, v malé vesničce Chotilsko. Namísto otce Fura vás bude soutěžními výzvami provázet ochotný personál.

Jeskyně uprostřed písečných pláží

Chcete se pobavit a vytrhnout z předjarní letargie Zábava má jméno TEPfactor„Jsme jedinečný sportovně zábavní park v jeskyni obklopené plážemi, jen čtyřicet kilometrů od Prahy s možností ubytování, občerstvení a doprovodných programů. TEPfactor nabízí spousty zábavných úkolů, které dávají dohromady adrenalinovou hru. Úkoly jsou postavené tak, aby dobře prověřili celý tým. Jsou rozdělené do čtyř kategorií, které postupně vyzkouší vaše logické uvažování, manuální zručnost, fyzickou kondici a důvtip se selským rozumem. Abyste úspěšně zdolali celou misi, musíte nejprve splnit pět úkolů z každé kategorie a rozluštit pomocí skrytých kamenů v jeskyni číselný kód. Když se vám to podaří, otevřou se vám čtyři finálové úkoly. Za každý splněný úkol získáte jednu indicii. A když uhodnete, co vám indicie napovídají, dostanete se k truhle s pirátským pokladem,“ vysvětluje herní princip Michal Rejka, eventový manažer TEPfactoru.

Hra Tepfaktor vznikla před sedmi lety, aby prověřila a upevnila týmovou spolupráci. Nezáleží na tom, jestli mezi kolegy, přáteli či rodinný členy. Týmy mohou tvořit dva až pět hráčů. Je potřeba spolupracovat a pomáhat si – v TEPfactoru více než kde jinde platí, že bez týmu to nejde. Tým je jen tak silný, jak slabý je jeho nejslabší článek. Pokud jeden hráč z týmu úkol nesplní, celý tým musí dát síly dohromady a začít úkol znovu. Tím je dáno, že se všichni do hry zapojí. Celá hra je řízena elektronicky, na zdolání každé překážky máte časový limit, avšak neomezený počet pokusů. Nemusíte se tedy bát, že byste byli vyřazeni pro neúspěch.

V roce 2019 získal TEPfactor prestižní ocenění v Dubaji. Obstál před pětihvězdičkovou konkurencí a získal cenu „Nejlepší zábavní atrakce v Dubaji“.

A pokud se vám v prostředí jeskyně bude líbit, můžete se zdržet i do dalšího dne. Postaráno o vás bude perfektně – na pláži najdete celkem dvanáct bungalovů, nový samoobslužný bar i možnost objednání občerstvení.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: