Buďte parťákem 400 dětem v roce 2016 a U. S. Kids Golf Tour

Buďte parťákem 400 dětem v roce 2016 a U. S. Kids Golf Tour

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Projekt Buďte parťákem vychází z myšlenky agentury Bestalent. sjednotit sportovní a vzdělávací akce pro děti, které pořádá a zaštiťuje, a to pod jednou společnou hlavičkou. 
Smyslem projektu je podpora dětí a mládeže do 21 let,  reprezentantů a golfových hráčů České republiky v jejich golfovém rozvoji a sportovních aktivitách.

Nápad sjednotit akce, které pořádáme v průběhu celého roku, vychází z dlouholetých zkušeností, že k vybudování silné osobnosti sportovce je potřeba, aby na hráče od nejmenšího věku čekalo správné ucelené prostředí, ve kterém se budou navzájem podporovat, motivovat, soutěžit mezi sebou, kolektivně i individuálně přemýšlet, kamarádit se, radit si, a společně trénovat.

 

Jedna z tour, která je pod hlavičkou projektu pořádána v letošním roce nese název U. S. Kids Golf Tour CZ. Její turnaje se konají po celé České republice a nabízí skvělou příležitost pro hráče, kteří se chtějí seznámit se závodním golfem.

 

Bližší informace o U. S. Kids Golf Tour CZ

Smyslem této dětské golfové tour, která se každoročně koná v několika desítkách zemí, je dát dětem od 4 do 21 let věku možnost účastnit se soutěží na stejné úrovni, které absolvují dospělí hráči, hrát stejná hřiště jako oni, jen z dětských odpališť.
Turnaje, které podporují dětskou golfovou hru, mají v dětech vzbudit nejen soutěživého ducha, ale zachovat i zábavnou formu.
Hráči jsou rozděleni do kategorií dle věku a pohlaví. Vítěz dané kategorie je vždy nominován do evropského šampionátu konaného ve Skotsku a do celosvětového finále v USA.

 

Nejmladší kategorie v české Tour jsou pro chlapce ve věku 6 (a méně) let a dívky ve věku 7 (a méně), dále věkové skupiny pro chlapce i dívky do 12 let po ročnících a u starších 13-14 a 15-21 let. Hraje se na 9 jamek (u starších na 18), jejichž délka je přizpůsobena dětem a u nejmenších se pohybuje v rozmezí od 40 (par 3) do 120(-180) metrů u pětiparu. Hendikep se nevyžaduje, ovšem caddy (nosič) je u nejmladších kategorií do devíti let povinný.

Termíny:

– 23. 04. 2016 ( so ) – Darovanský Dvůr
– 15. 05. 2016 ( ne ) – Golf Mladá Boleslav
– 28. 05. 2016 ( so ) – Golf Club Poděbrady
– 09. 07. 2016 ( so ) – Darovanský Dvůr
– 14. 08. 2016 ( ne ) – Austerlitz Golf Resort
– 28. 08. 2016 ( ne ) – Prague City Golf
Přihlášení na turnaje je možné přímo na www.uskidsgolf.cz. Veškeré informace, výsledky jednotlivých turnajů i žebříčky Tour naleznete pouze na stránkách U.S. Kids Golf CZ.
Před prvním přihlášením do turnaje je potřeba bezplatné registrace do klubu U.S. Kids Golf. Jen tak mohou být zpracovávány výsledky a žebříčky nejen z turnajů, ale i z ostatních aktivit. Děti, které nejsou registrovány v klubu, nebudou moci být zařazeny na startovní listinu.

 

Více o projektu „Buďte parťákem“ naleznete na webových stránkách www.budtepartakem.cz

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: