Bojujete s věčným přejídáním a nedaří se vám zhubnout? Na vině mohou být nezvládnuté emoce

Bojujete s věčným přejídáním a nedaří se vám zhubnout? Na vině mohou být nezvládnuté emoce

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Přínos západní medicíny pro zdraví lidstva je nesporný. Pomáhá zachraňovat či zlepšovat život milionům lidí po celém světě, avšak má své limity. Naráží na ně především u chronických potíží, kde je třeba v duchu celostní medicíny najít skutečnou příčinu problému a vnímat člověka jako spojení zdravé psychiky a fyzického těla. Alternativní přístup nabízí detoxikaci pomocí přírodních preparátů, jež dokážou zbavit tělo toxické zátěže a tím mu ulevit od vleklých zdravotních problémů. Představuje naději i pro ty, kdo mají sklony k přejídání a neúspěšně se snaží zbavit přebytečných kil.

Klasické lékařství umí nabídnout rychlé a účinné řešení na zmírnění či úplné potlačení akutních příznaků, ovšem kořeny zdravotních potíží zůstávají neobjeveny. Používané léčebné metody sice přinesou krátkodobou úlevu, ale zdravotní problémy se více či méně pravidelně vracejí a pacientům se svou urputností nadále znepříjemňují život. Metoda řízené vnitřní očisty C.I.C. podle MUDr. Josefa Jonáše začíná tam, kde klasická medicína končí. Je to metoda holistická (holos – celý), zabývá se tedy zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. V souladu s tímto přístupem je třeba dívat se na zdraví člověka jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Pro metodu C.I.C. je velmi důležité nalezení vlastního sebeocenění člověka. Podle jejích principů řada nemocí vychází mimo jiné z toho, že si člověk neváží sám sebe na základě toho, jak byl v dosavadním životě okolím nepřijímán a jak nebyly dostatečně oceňovány jeho schopnosti a snahy.

Slezina může za věčné přejídání…

Slezina je orgán západní medicínou často neprávem opomíjený. Detoxikační nauka k ní přistupuje odlišně, protože v organismu plní celou řadu důležitých funkcí: podílí se na krvetvorbě a je důležitým imunitním činitelem. Zdravá a toxinů zbavená slezina přispívá k vitalitě a fyzické síle člověka. A naopak, přítomnost toxinů ovlivňuje nejen chod samotné sleziny, ale také s ní souvisejících orgánů a pochodů v organismu, například peristaltiku zažívací trubice, lymfatický systém, činnost žaludku a slinivky břišní, hormonální systém a příjem potravy závislý na hladině glukózy v krvi. Vyčistit slezinu a orgány okruhu sleziny znamená obnovit samoregulující program, který má mimo jiné za úkol řídit v lidském těle látkovou výměnu.

„V emocionálním horizontu souvisí slezina s neustálými myšlenkami na jídlo a neodbytnou chutí na sladké, v metabolických procesech pak přímo s hospodařením přijaté potravy. Souvisí s neustálým vnitřním přemýšlením, rozebíráním situací a připravováním si proslovů k různým situacím, které když nastanou, tak se stejně nedají použít. Má co dělat s věčnými starostmi, nezdravým zabýváním se problémy druhých lidí a probíráním cizích osudů,“ vysvětluje Ing. Vladimír Jelínek, odborník na řízenou vnitřní očistu podle metody C.I.C. „Tím, že očistíme slezinu, podstatně přispějeme ke zharmonizování této části lidské emocionality.“

Pokud si přejete snížit nadváhu a zvládnout boj s přejídáním, dejte šanci přírodní detoxikační medicíně. „Na detoxikaci a harmonizaci funkce orgánů okruhu sleziny můžeme použít buď preparát JoalisVelienHelp, nebo Joalis WLHelp,“ doplňuje Jelínek. Očištění sleziny pomáhá při následujících potížích a životních pocitech: výsevy oparů, afty, sklony k přejídání, obezita, hormonální nerovnováha, žaludeční potíže, pomalá peristaltika nebo zácpa, pocity těžkosti ve snu a pocity padání nebo propadávání se ve snu.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: