Bojujete na podzim s oslabenou imunitou? Zneškodněte toxiny ve svém těle!

Bojujete na podzim s oslabenou imunitou? Zneškodněte toxiny ve svém těle!

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Ač s sebou nese podzim spoustu pozitiv, oslabená imunita u drtivého procenta českého obyvatelstvo zcela jistě není jedním z nich. Spoustu z nás jde z nemoci do nemoci a tělo se s všudypřítomnými chorobami ne a ne vypořádat. Na vině však mohou být toxiny. Povíme vám, jak je zneškodnit.

Co jsou toxiny a odkud se berou

Mezi zdroje toxinů patří samotná existence lidstva, také strava a konkurenční živé organismy. Ty se totiž snaží osídlit co největší životní prostor, mikroorganismy proto produkují mikrobiální toxiny jako bojové látky, které mají zabránit imunitnímu systému v jejich likvidaci. Organismus se přítomnosti toxinů sice brání a spontánně provádí detoxikaci, různé poruchy deaktivačních, fagocytárních, imunitních a vylučovacích mechanismů však vedou k hromadění toxických látek. Spontánní snahu organismu toxiny eliminovat také blokují emoce, které svou přítomností znemožňují, aby si imunitní systém sám poradil s cizorodými toxiny. Jedná se například o emocionální stres, blokovaný emocionální konflikt, citovou deprivaci, apod. Toxinů rozeznáváme hned několik, a to toxiny ze životního prostředí, infekční mikrobiální ložiska, emoční toxiny, průmyslovou chemii, radioaktivní látky, cizorodé bílkovin ze životního prostředí, léky, drogy, metabolické toxiny a další.

Metoda řízené vnitřní očisty

Metoda C.I.C. (controlled inner cleansing) začíná tam, kde klasická medicína končí. Zabývá se totiž zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. Výsledky této metody potvrzují, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého totiž nemůže existovat. Příčinu obtíží, jako jsou bolesti hlavy, oslabená imunita, bolesti kloubů, alergie, ekzémy a další, metoda spatřuje v zatížení organismu různými druhy toxinů. Ve chvíli, kdy se tělo za pomoci  odborníků této toxické zátěže zbaví, obvykle vymizí i zdravotní potíže.

Jak detoxikovat

Nejprve je třeba si podle místa bydliště vybrat svého osvědčeného terapeuta, který je metodou C.I.C. proškolen a který pomocí přístroje Salvia indikuje toxickou zátěž a určí vhodné preparáty Joalis a případně další úpravy životosprávy. Tato návštěva si žádá cca hodinu času. Poté následuje na základě doporučení terapeuta pěti až šesti týdenní detoxikační kúra, po jejímž skončení terapeut zkontroluje efekt detoxikace a navrhne další postup.

Pokud užíváte jiné léky nebo alternativní léčbu, nemusíte se ničeho obávat. Genialita tohoto přístupu spočívá v tom, že se ve skutečnosti jedná o nastartování přírodních pochodů lidského těla. Pokud je toxin přítomen, tak může dojít k jeho vyloučení díky působení samotného imunitního systému již v prvních dnech a týdnech. Pokud toxin přítomen není, jednoduše nedojde ke spuštění imunitní odezvy. Prakticky se jedná o směřování vlastní imunity organismu proti konkrétním toxinům v konkrétních tkáních. Zároveň s nimi je však možné odstranit i škodlivé blokující emoce, které ukládání toxinů vůbec umožnily.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: