Staňte se redaktorem ProBohyne.cz!

Staňte se redaktorem ProBohyne.cz!

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Chcete se o své nápady, připomínky a postřehy dělit s veřejností? Jste kreativní a baví vás dávat myšlenkovým pochodům písemnou podobu? Dáme vám příležitost.

S internetovými médii se roztrhl pytel. Máme tu spoustu webů o maminkách, o miminkách, o koních, o hmyzu, o mužích a možná, kdybych hledala, našla bych i web o fanoušcích cukrové vaty. S rychle rostoucí kvantitou však úměrně klesá kvalita. K psaní se hrne kdekdo a najít článek, který má hlavu a nedej bože i patu, je umění. Většina stránek si je podobná jako vejce vejci, všude se dočtete to samé a jen zřídka najdete pointu, vtip či jakoukoli přidanou hodnotu.

My to chceme dělat jinak.

Sklouznout do stereotypu a nabízet čtenářům to, co nabízejí i jinde, je jednodušší, než si myslíte. My však chceme ženám i mužům poskytnout důvod, proč se k nám vracet. Chceme vyvolávat diskuze, nabízet neotřelý pohled na současnou problematiku a doporučovat věci, které opravdu stojí za to. Možná se nám to podaří horko těžko a možná také vůbec. Od toho jste tu ale vy. Můžete nám pomoct s tím, abychom nezklamali. Pokud máte něco na jazyku, jste kreativní a zajímáte se o dění kolem, možná hledáme právě vás. Kontaktujte nás na mailu sefredaktorka@probohyne.cz nebo na našich facebookových stránkách a napište nám, proč byste měli patřit do  našeho týmu.

Foto: Pixabay.com

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: