Módní faux pas, která by měla zmizet a nevracet se

Módní faux pas, která by měla zmizet a nevracet se

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Kroutíte občas hlavou nad módními výstřelky kolemjdoucích? Podivujete se tomu, jak si některé z nich vůbec mohou najít cestu do ulic? A které z nich jsou ty nejhorší?

Bokové kalhoty

Bokovky prostě nikdy nejsou vhodná volba. Jsou hnusné, nepraktické a skoro žádná žena si je nemůže dovolit. Když se ohnete, vše vám vyleze a vězte, že na tom není absolutně vůbec nic sexy. Je to pravý opak toho, jak být sexy. Bokovky se dají tolerovat u postav jako lusk, a to jen v případě, že jsou přiškrceny kvalitním páskem. V opačném případě mají zůstat doma ve skříni jako nostalgická připomínka toho, že ne vždy máme při výběru oblečení šťastnou ruku.

Ponožky v sandálech a balerínách

Jedna věc je, pokud si muž vezme ponožky do sandálů. To už je tak krásně zaběhlé české klišé, kterému se ráda zasměju a dotyčného polituji, ač mi to vypaluje oční sítnice. Když se však setkám s ponožkami v balerínách, mám chuť dotyčnou zastavit, sundat jí je, vzít si je na sebe sama a agresivně demonstrovat, jak hulvátsky to vypadá.

Letní kozačky

Kozačky jsou  zimní boty. Tečka. Takové boty, které mají chránit nohy, aby jim nebyla zima a pokud možno to ještě dobře vypadalo. Letní kozačky jsou k ničemu. Většinou jsou ještě ke všemu s různými dírkatými vzory, tudíž ani nemůžeme vzít v potaz, že dotyčná žena třeba chtěla, aby se jí potily nohy. Ne, ona si vědomě vzala vysoké boty, které vypadají laciněji než Dolly Buster, nohu zapaří od palce až po koleno, ale přitom ji větrají líbivými kytičkami či motýlky. Tak prosím vás…

Ledvinky

Ledvinky nebyly OK v mém útlém věku a nejsou OK ani teď. A to i přesto, že módní ikony s nimi začaly vyrážet do ulic. Stále můžeme najít překvapivé tvary a design, ale to podstatné – totiž, že se vám nějaký podivuhodný pytlík houpe u pasu – stále zůstává. Ledvinky se nemají vracet, mají zmizet a jejich příznivcům přeju, aby se jim zničila karabinka na všech exemplářích, které mají doma, a oni si tak vzali batoh nebo kabelku.

Legíny

Legíny jsou strašně pohodlná a praktická věc. Na cvičení, na doma a pro slečny, které mají zadek třináctileté školačky. Ostatní v nich vypadají směšně, všechno se jim třese, většinou ještě prosvítají kalhotky a znatelně se rýsuje celulitida. A ne, nehodí se do divadla ani na party, a to i v případě, že si k nim vezmete šaty. Od toho jsou punčochy a silonky.

Neviditelná ramínka od podprsenky

Neviditelná ramínka nejsou neviditelná. Všichni je vidí. Respektive vidí cosi plastového, co se nalepí na kůži a dělá  nevzhledné bubliny v závislosti na tom, jak se dotyčná žena potí. Upřímně, to už spíše přehlédnu ramínka tělové barvy nebo úplný deficit podprsenky. Je to, jako kdybyste okolo těla omotali potravinovou fólii a doufali, že si toho nikdo nevšimne.

Ocásek s ofinkou

Pamatuji si, když Ondra z 3. B nosíval vlasy ostříhané na ježka, ofinku a vzadu mu trčel malinkatý ohůnek. Nebylo to k pokoukání tenkrát a já jen doufala, že i tohle odnese čas. Neodnesl. Rodiče z nějakého důvodu své děti stále trápí a snad aby se z nich díky šikaně stali psychicky odolní jedinci, tak tento účes mezi mládenci stále hraje prim.

Chybí vám v tomto výčtu něco, co nesnesete vy? Dejte nám vědět do komentářů.

Foto: Pixabay.com

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: