Připravte pro své partnery netradiční dárky k Vánocům

Připravte pro své partnery netradiční dárky k Vánocům

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vánoce co nevidět zaklepou na dveře a myslet bychom měli nejen na rodinu a blízké, ale i na ty, kteří nám pomáhají v podnikání. Nezapomeňte letos podarovat své obchodní partnery.

 

Obchod nikdy nestojí jen na osobních znalostech a dovednostech jediného člověka. K tomu, abyste se dostali do povědomí veřejnosti, je často zapotřebí mít určitý druh podpory. A tou jsou právě obchodní partneři. Vězte, že bez nich byste vůbec nemuseli být tam, kde jste teď.

Vaše díky je kromě vzájemného respektu a občasných kompromisů však třeba ukazovat i jinak. Jedinečnou příležitostí jsou i vánoční svátky a nadcházející rok 2016. To je doba, kdy je víc než důležité, ukázat, kdo pro vás opravdu něco znamená.

Obchodním partnerům tedy připravte nějakou drobnost. Jedná se o gesto, které vás nebude skoro nic stát, pouze snahu, a o tu tady kráčí. Nemusíte vymýšlet žádné cenné dary nebo předměty s hlubokou myšlenkou, jde pouze o vyjádření vašeho respektu a toho, že si vzájemné spolupráce ceníte. Vhodným se ukazují být například jen novoročenky či poukazy na nákup ve vašem obchodě, pokud trváte na materiální hodnotě.

Upomínkové předměty nebo cokoli jiného, co budete partnerům posílat, však nezapomeňte originálně zabalit. Zapomeňte na krabice od banánů z nejbližšího supermarketu, či balící papír, který je k dostání v každém papírnictví. Pokud do něčeho investovat, tak právě do tohoto. Nechte si například vyrobit krabičky na míru, které mohou nést vaše logo nebo alespoň hýřit danou barevnou kombinací.

„Jsme schopni vyrobit krabice i krabičky na zakázku, přesně podle přání zákazníka, a to již od jednoho kusu.“, uvádí Helena Janáčová, mluvčí e-shopu Paketo.cz, předního dovozce obalových materiálů a specialisty na design a výrobu podlahových a pultových displejů, které slouží k podoře prodeje.

Dárky nezapomeňte poslat s předstihem, není nic horšího než opožděný dárek. Na druhou stranu nedělejte unáhlené závěry, pokud se vám něčeho podobného nedostane na oplátku, přece jen jsme jen lidé a lidé jsou tvorové zapomnětliví.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: