Potřebuje vaše firma okamžitou investiční injekci? Řešení nabízí flexibilní podnikatelská půjčka

Potřebuje vaše firma okamžitou investiční injekci? Řešení nabízí flexibilní podnikatelská půjčka

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Čas jsou peníze. Pořekadlo, které podnikatelé důvěrně znají a mnohokrát ho pocítili na vlastní kůži. Obzvláště při provozování malého či středního podniku se počítá každá minuta. Když v tomto kontextu vyvstane potřeba pokrýt nenadálé výdaje, ať je to nákup zboží, nového vybavení či uhrazení výplat nebo dodavatelských faktur, vaše podnikání vyžaduje okamžitou finanční injekci. Řešením pro překlenutí obtížného období může být flexibilní krátkodobý úvěr.

Představte si, že provozujete restauraci nebo hospodu. Udržovat sklad a lednici plné čerstvých, lokálně vyprodukovaných surovin je velký závazek směrem k vašim zákazníkům, kterého se ale za žádnou cenu nemůžete vzdát, pokud chcete budovat solidní podnik. Máte nyní před sebou rušnou letní sezónou a potřebujete najmout ke stávajícím zaměstnancům plnohodnotnou posilu a také brigádníky na výpomoc se servisem. Možná potřebujete obměnit i část kuchyňského vybavení, které má nejlepší léta už za sebou a které se už přímo promítá do kvality připravovaných jídel. Na nadcházející sezónu potřebujete také připravit od šéfkuchaře speciální menu a v neposlední řadě samozřejmě posílit marketing, aby se toto vše dostalo ke správným lidem, tedy vašim potenciálním zákazníkům. Když sečtete všechny tyto potřeby, vyjde vám z toho znepokojivé zjištění – vlastní zdroje na pokrytí přechodného období vám nestačí a vy potřebujete krátkodobý podnikatelský úvěr.

Provozní kapitál a zdravé cash flow

Když zůstaneme u restauračních zařízení, je jasné, že získat potřebný provozní kapitál na pokrytí všech eventualit je problematické. Bez něj ale malé a střední podniky těžko mohou financovat každodenní provoz a operativu, jako jsou mzdy zaměstnanců, zařízení a inventář. Nedostatek provozního kapitálu často znamená, že firmy nejsou připravené pokrýt nenadálé výdaje nutné k dalšímu provozu a dostávají se do finančních obtíží. Za této situace je těžké udržovat podnik v černých číslech s tendencí růstu do budoucna a postupně podporovat svoje podnikání tak, aby stávající zákazníci přicházeli znovu a rádi, případně nalákat i nové.

Pracovní kapitál rychle a bezpečně

Pracovním kapitálem se rozumí celá řada věcí. Potřebujete koupit nové vybavení, nabrat nové talentované zaměstnance, rozšířit svůj inventář nebo expandovat a rozšířit místa svého podnikání? Bez počáteční investice se neobejdete a jen málokdo má prostředky fyzicky k dispozici. Řešením je v takových případech podnikatelská půjčka. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak získat podnikatelskou půjčku, je přímý a rychlý poskytovatel bankovních úvěrů Ferratum Business. Žádost podáte během pěti minut pomocí online formuláře – žádné papírování, administrativní poplatky a další omezení. Všechny žádosti jsou v průměru schvalovány během jednoho pracovního dne – během jediného dne tedy získáte potřebný provozní kapitál. Můžete si půjčit až 1 300 000 Kč, a to bez nutnosti zástavy.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: