Plánujete svatbu? Přichystejte hostům dárky, na které nezapomenou!

Plánujete svatbu? Přichystejte hostům dárky, na které nezapomenou!

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Svatební den se nezadržitelně blíží a určitě je potřeba ještě naplánovat spoustu věcí. Mezi zařizováním živé kapely a prstýnků ovšem nezapomeňte na detail v podobě dárků pro hosty. Přinášíme několik tipů na ty, které se nám líbí nejvíce.

Svatební placky a odznaky

Placky nejrůznějších tvarů a rozměrů můžete nechat vyrobit na zakázku a rozdávat svatebčanům na začátku svatby. Lze je udělat personalizované s konkrétním jménem každého hosta nebo s iniciály nevěsty a ženicha. Vtipálci mohou zvážit výrobu placek vtipných s motivem „game over“.

Skleničky se jmény

Svatební skleničky s vypískovanými jmény hostů jsou dárkem krásným, avšak ne zrovna nejlevnějším. Zvažte tedy, kolik máte pozvaných hostů a pokud se pro tento dárek rozhodnete, ujistěte se, že se na vašem svatebním dni neobjeví někdo, o kom jste nevěděli.

Tradiční výslužka

Tradiční výslužka z pravé české veselky už není tolik v kurzu a to je škoda. Budete-li na svatbě mít pravé svatební koláčky a nejrůznější mini dortíky, byl by hřích nedat je hostům s sebou. Dotáhněte však výslužku do detailů a objednejte na jednotlivé porce ozdobné dárkové krabičky v barvách svatby. Vytisknout na ně lze i vaše jména či datum svatby. Na zakázku je i od pár kusů vyrábí například Paketo.cz.

Další jedlé dárky

K příležitosti svatebního dne lze nechat vyrobit i mini čokolády a mini vína. Samozřejmostí je svatební motiv na obalu. Na láhvi vína se bude krásně vyjímat například i citát, který jste zvolili na svatební oznámení. Vybírejte ovšem kvalitní dodavatele, ať na svatbě hostům nerozdáváte něco, co je spíše za trest.

Svatební bublifuk

Svatební bublifuk má rovnou dvojí využití. Jednak se jedná o hezkou připomínku a jednak jej lze použít místo házení konfet nebo rýže. Bublifuk si lze taktéž nechat vytvořit na míru, lahvička tedy může být ve tvaru nevěsty, ženicha či svatebního dortu.

Svatební lžičky

Ani svatební lžičky se jmény hostů nejsou nejlevnější záležitostí. Na druhou stranu fungují i jako jmenovky u svatební tabule a všechny jistě potěší. Místo celých jmen zkuste nechat vyrobit lžičky pouze s křestním jménem a rolí, kterou daná osoba na svatbě hraje. Svědkyně Markéta se jistě bude vyjímat víc než Markéta Novotná.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: