Padající období

Padající období

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Na podzim padá leccos. Na zem listí, do údolí mlha, na některé lidi deprese a na chodníky námraza. A na námraze někdy padáme bohužel i my lidé. Dávejte si tedy větší pozor, a to jak na naše melancholické duše, tak na naše křehké kosti. Z pacientů psychologických se tak snadno můžeme stát pacienty ortopedickými.

Pokud se přes veškerou obezřetnost neubráníme a podzimním plískanicím budeme čelit z tepla pohovky s neschopenkou a oteklým kotníkem nebo jiným následkem úrazu, je dobré uhlídat se alespoň v této fázi a dodržovat doporučení lékaře.

V případě, že rekonvalescenci uspěcháme nebo budeme příslušnou poraněnou část našeho těla předčasně zatěžovat, můžeme si zadělat na velký problém s přesahem přes Vánoce, a to nejen ty letošní.

Jestliže chceme být co nejdříve zase v kondici a vyvarovat se nedoléčených, věčně zlobících kotníků, těžko pohyblivých ramenou, otékajících zápěstí a bolavých loktů, kromě předepsané medikace je třeba vyslyšet doporučení lékaře i v souvislosti s hojením, narušenou imunitou a se zmírněním otoku.

Obvykle ortopedičtí a chirurgičtí lékaři doporučují zahájit enzymoterapii ihned po výkonu, a to pro zlepšení poúrazového hojení. Nejčastější dávkování je 2x denně po 7 tabletách léku Wobenzym. Tento vysoce účinný lék systémové enzymoterapie podpoří cirkulaci lymfy a krve v organismu, a tak zrychlí přísun protilátek potřebných k co nejkvalitnějšímu hojení. Pomáhá také odbourat toxické látky nahromaděné v organismu vlivem nejrůznějších chorobných stavů, a tím urychlit jejich odstranění a vyloučení.

Operatéři jsou totiž samozřejmě profesionálně i lidsky zainteresováni na dobrém hojení svých pacientů a rychlý proces rekonvalescence i spokojený pacient jsou jejich výbornou vizitkou.

A kromě rychlejšího hojení tyto enzymy dokáží i významně omezit bolestivost, která je zase palčivým problémem především pro pacienty.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: