Oprava mobilního telefonu? Poraďte si i bez chlapa

Oprava mobilního telefonu? Poraďte si i bez chlapa

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Každá žena v sobě ukrývá určitou více či méně marnivou část svého já, která kromě praktičnosti a užitečnosti věcí velmi přísně posuzuje i jejich vzhled. Nejinak je tomu u mobilních telefonů. Ty ženám slouží nejen k užitku, ale také jako módní doplněk. Jak si poradit, když se nešťastným pádem rozbije displej vašeho telefonu?

Představte si modelovou situaci. Od rána nestíháte, protože jste suverénně zaspala i přes opakované zvonění budíku. A zrovna dnes, kdy musíte být kvůli důležitému výstupu v práci nebo ve škole opravdu dochvilná. Snídani rovnou vynecháte, ta je za takového presu luxusem, který si nemůžete dovolit. V běhu na tramvaj se teprve navlékáte do druhého rukávu kabátu, zatímco kabelka vám vlaje na předloktí. V tu chvíli vám mobil, do té chvíle ležérně pohozený v kapse, začne neodbytně vrnět. Někdo se dožaduje vaší pozornosti. Soudě podle jeho vytrvalosti se jedná o něco neodkladného. Ve spěchu tedy zašátráte v kapse a nešikovným manévrem se ho pokusíte vytáhnout. Ten však místo k uchu letí neúprosnou rychlostí k zemi. Podle všech známých zákonů schválnosti pochopitelně displejem napřed. V tu chvíli by se ve vás krve nedořezal a se zatajeným dechem se pro něj ohýbáte. Marná sláva, přední část nyní zdobí efektní síť rozvětvených pavučin.

To je jen příklad. Možná nemáte problémy se zaspáváním a po zařinčení budíku vstáváte na první dobrou. Třeba se vám ale povedlo telefon nešikovně upustit nebo jste jím mrštila po někom během zuřivé hádky – dosaďte si sama. Následky bývají stejně drastické. V dnešní době si sice můžeme užívat ultra tenkých, lehkých a výkonných mobilních technologií, jenže to jde ruku v ruce se zvýšenými nároky na naši opatrnost. Doba bytelných cihel, které vám shovívavě prominuly kdejaký karambol, už je dávnou historií. Stačí chvíle nepozornosti nebo třeba jen špatná konstelace hvězd a ze stylového, maximálně funkčního smartphonu je něco, co už tak elegantně nevypadá. Navíc s funkčností ještě nepředvídatelnější než aprílové počasí. A i když máte štěstí a váš přístroj přes nepěkný úraz statečně spolupracuje dál, nevzhledně popraskaný displej je něco, s čím se ženy těžko smiřují. Nevylepší ho totiž ani ten nejstylovější kryt.

Rozbitý displej? Zvládnete to i bez chlapa!

Naštěstí se už nemusíte spoléhat na tatínkovy šikovné ručičky nebo na to, až si váš přítel najde konečně čas na prozkoumání škod. Výsledek takových oprav by byl navíc značně nejistý. Telefon s pochroumaným displejem můžete dát do opravy přímo k prodejci, ale výměna skel vás tam přijde zbytečně draho. Lepším řešením je vyzkoušet služby nezávislých servisů. Dnes už existují takové, které poskytují nadstandardní služby za velmi dostupné ceny, a zároveň se nemusíte bát žádných pochybných zastaváren. Takový je i osvědčený a stále oblíbenější iLoveServis s individuálním přístupem a lékem na každou bolístku chytrých telefonů, ať už máte iPhone, Samsung, Huawei, Sony, Nokii, LG či HTC. Servisy mají v Praze, Brně a Ostravě, na provedené opravy dostanete 6měsíční záruku, a co je na jejich službách nejlepší, je, že nijak nenabourají váš rozpočet. Konkrétně výměna skla pomocí revoluční vakuové technologie totiž umožňuje snížit náklady při výměně až o 50 %. Studenti s ISIC kartou mohou ještě využít slevu 10 %.

Pokud váš smartphone zdobí ošklivé připomínky jeho pádu a vaší nešikovnosti, nemusíte se s tím smiřovat. Už nemusíte vynakládat horentní sumy na jeho opravu – dopřát mu ji můžete díky nejnovějším vymoženostem rychle a bez nutnosti zdlouhavého šetření. Byla by proto škoda toho nevyužít.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: