Jaro je skoro tu, přivítejte ho detoxikací organismu!

Jaro je skoro tu, přivítejte ho detoxikací organismu!

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Právě blížící se jaro je nejčastější dobou, kdy se lidé začínají zajímat o detoxikaci organismu. Ta je totiž jedním ze způsobů, jak začít žít zdravěji či jak zbavit tělo škodlivých toxinů. Často se však jedná i o impuls pro nový začátek, který je v návalu jarních depresí na místě.

Způsob detoxikace

Metod, jak detoxikovat, je na internetu popsaných spoustu. Jak si však vybrat tu pravou, která nám pomůže a zanechá nějaké pozitivní výsledky? Nejefektivnější je se obrátit na vědecky ověřenou metodu, která se zabývá zdravím člověka z holistického úhlu pohledu. Pouze taková metoda totiž dokáže úspěšně určit, co nás trápí a které toxiny zatěžují náš organismus.

Metoda C.I.C.

Metoda C.I.C. (controlled inner cleansing) neboli metoda řízené vnitřní očisty začíná tam, kde klasická medicína končí. Jedná se o metodu, která se zabývá zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. To ostatně potvrzují i její výsledky, které pracují s tvrzením, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého dle této metody nemůže existovat, a tak je pro pozitivní výsledky metody C.I.C. důležité nalezené vlastního sebeocenění člověka. Přece jen řada nemocí vychází z toho, že si člověk neváží sám sebe na základě toho, jak byl v dosavadním životě svým okolím přijímán a oceňován.

Vyberte si osvědčeného terapeuta

Jakmile se rozhodnete pro metodu C.I.C., je třeba navštívit jednoho z osvědčených terapeutů, který pomocí EAM přístroje Salvia indikuje odezvu na toxickou zátěž organismu a dle toho určí vhodné preparáty Joalis a případnou další změnu životosprávy. Jedna kúra trvá přibližně šest týdnů a po jejím skončení následuje kontrola efektu detoxikace a je navrhnut další postup. Obvykle je zapotřebí několik detoxikačních kúr v závislosti na době, po kterou lidé danou obtíží trpí. Samotné preparáty je možné zakoupit i bez předchozí konzultace s terapeutem, a to na e-shopu produktů Joalis. Je však třeba myslet na to, že terapeut disponuje odbornými znalostmi z oblasti anatomie a fyziologie a taktéž znalostmi principů metody C.I.C. Vhodné preparáty jsou tak vybrány na základě analýzy a detoxikační kúra je šitá na míru, bere v potaz zdravotní problémy a emocionální stres každého člověka.

Preparáty Joalis

Všechny preparáty je zároveň možné kombinovat s ostatní léčbou, jelikož se v podstatě jedná o nastartování přírodních samouzdravujících pochodů lidského těla. Pokud je toxin v těle přítomen, může k jeho vyloučení dojít během několika prvních dnů či týdnů kúry. Pokud toxin přítomen není, jednoduše nedochází ke spouštění imunitní odezvy. Jedná se o směřování vlastní imunity organismu proti konkrétním toxinům v konkrétních tkáních. 

Úprava životosprávy

Je třeba ovšem myslet na to, že pouze zakoupení preparátů či návštěva osvědčeného terapeuta mnohdy nestačí. Spolu s detoxikací je nutné upravit i svůj jídelníček a životní styl. Zvažte to, jak jste doposud žili a zda tak chcete žít i nadále. Možná bude potřeba svou životosprávu trochu poupravit.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: