Další ročník POPAI AWARDS nabídne zajímavou podívanou

Další ročník POPAI AWARDS nabídne zajímavou podívanou

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Kancelář POPAI pořádá mezinárodní odbornou akci, jejíž součástí je soutěž POPAI  AWARDS, soutěž o nejlepší POS/POP prostředky komunikace a reklamy v prodejních místech. Akce je pořádána za podpory POPAI France, která je organizátorem celoevropské soutěže POPAI AWARDS v Paříži. V kongresových prostorách hotelu Grandior Prague se 26. listopadu představí vystavovatelé z celé střední Evropy.

Soutěž patří mezi vrcholné události roku v oboru marketing at-retail a prezentuje nejnovější prostředky in-store komunikace, systémy podpory prodeje a další podpůrné propagační nástroje. Pro širokou veřejnost nabízí příležitost prohlédnout si nejlepší realizace roční tvorby v oboru komunikace v prodejních místech v rámci soutěžní expozice i v rámci rozsáhlé mediální kampaně.

Mezi nové vystavovatele patří také vsetínský výrobce kartonových obalů a POS / POP produktů z kartonu pro Českou republiku a Slovensko, PAKETO.ONE. „Budeme zde mít svůj vlastní stánek s bohatou expozicí produktů z kartonu. Naší chloubou bude zmenšený model skutečného kartonového Jeepu, který je zároveň přihlášen jako soutěžní exponát v kategorii prototyp, soutěže POPAI ADWARDS 2015“, říká jednatel společnosti, Ing. Petr Dobeš. „Výjimečností tohoto POS produktu vyjadřujeme výjimečnost nabídky našeho e-shopu PAKETO.CZ, kdy v předvánočním prodeji budou nabízeny nové kolekce dárkových a úložných krabic pocházející z vlastní vývojové dílny a vlastní výroby. Tyto výrobky se odlišují od běžné nabídky podobného sortimentu na našem trhu.  Materiál pro výrobu POS je téměř totožný jako materiál, ze kterého jsou vyrobeny produkty nabízeny v rámci sortimentu e-shopu, tedy zjednodušeně řečeno papír (vlnitá a hladká lepenka). Vybraný předmět – osobní vozidlo – bylo vybráno záměrně také jako symbol téměř neomezených možností  prodeje a distribuce e-shopu. S ohledem na atraktivnost provedení jsme dali přednost vozidlu jeep, před dodávkovým nebo nákladním vozidlem.“ dodává Petr Dobeš.

Konference se zúčastní top a střední management výrobců značkových výrobků, zástupci obchodních společností, management marketingových, reklamních a poradenských agentur, zástupci výrobců a dodavatelů prostředků in-store komunikace, zástupci médií. Účast zajišťuje setkání se se širokou odbornou veřejností na soutěžní expozici  POPAI  AWARDS 2015 a na následném gala večeru akce.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: