7 míst, kam ho vzít a udělat mu tak radost

7 míst, kam ho vzít a udělat mu tak radost

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Trápíte se otázkou, jak potěšit vašeho miláčka? Přinášíme vám 7 inspirací, které mohou pomoci s výběrem překvapení, zaručeně ho potěší a přitom se nebudete nudit ani vy.

1) Fotbalové derby

Tak tímhle neuděláte nikdy chybu, fotbalové derby pražských „S“ se hraje každý rok koncem září. I letos zavítají rudí borci ze Sparty na stadion pražské Slavie, nejstaršího a nejlepšího českého klubu. Neváhejte koupit lístky v předstihu, jelikož bývají brzy po otevření prodeje vyprodány.

2) Do kina na Star Wars

Na konci prosince příjde do kin sedmý díl legendární série, kterou miluje snad každý chlap. Proto ho neváhejte o letošních Vánocích vzít do kina a spojit příjemné s užitečným. Mrknete na film a vyrazíte na vánoční slevy!

3) Hospoda

Hele, tady budeme upřímný, nejlepší je ho tam odvézt a pak pro něj zase dojet, navíc si můžete v mezičase dopřát nějakých sedm hodin klidu a pohody.

4) Módní přehlídka Victoria´s Secret

Tak tímhle uděláte radost i sobě a až se jeho oči nabaží, třeba bude chtít koupit nějaký ten komplet i vám!

5) Strip bar

Tak proč ne? Fanynky pole dance tam chodí i tak samy. Je úžasné, co ty holky u tyčí dokážou odtančit. Pokud tam nepůjde s tím, že bude slintat jako většina z místních úchyláků, tak proč byste mu to nedopřála?

6) Prohlídka pivovaru

Pokud jste také fanynkou chmelového moku, tak uděláte radost i sobě. Legendární plzeňská hospoda Na Spilce nebo prohlídka plzeňského pivovaru je ideální alternativou pro sychravé podzimní dny. Jen proboha jeďte vlakem nebo autobusem a nepodlehněte jeho nátlaku, abyste řídila.

7) Do sklípku na jižní Moravě

Pokud ho již máte plné zuby a on vám přesto vyčítá, že spolu trávíte málo času, vyrazte s partou do sklípku. Na podzim je pro to ideální chvíle a bude to zážitek pro všechny!

 Foto: tribunasever.cz

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: