Zpěvačka Karolina Gudasová: Svojí práci miluji, mým snem je dostávat krásné role

Zpěvačka Karolina Gudasová: Svojí práci miluji, mým snem je dostávat krásné role

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

V posledních dnech proběhla na její konto nevybíravá ofenzíva ze strany legendy české hudby, Františka Ringo Čecha. Již několik let pravidelně vystupuje v divadle Semafor, pod dozorem Jiřího Suchého. Jaká je vycházející hvězda českých muzikálů, kráska Karolina Gudasová?

 

 

Ahoj Karolino, často se o Tobě mluví v souvislosti s divadlem Semafor, můžeš nám prozradit, kde všude ještě působíš nebo budeš působit?

Ahoj ProBohyně, divadlo Semafor je moje první působiště a dalo by se říci, že je to moje domovská scéna. Také působím v divadle Broadway v muzikálu Mýdlový princ v super ztřeštěné roli Marči v alternaci s Olgou Lounovou a v divadle J.K.Tyla v Plzni. Tam hraji v krásných představeních – Hello Dolly, Kočky, Probuzení Jara, Producenti. Už teď můžu prozradit, že se v letošní sezóně objevím v divadle Hybernia v novém muzikálu v režii Radka Balaše.

Jaká je vůbec spolupráce s takovými pojmy, jako je Jiří Suchý nebo Jitka Molavcová? Vycházíte spolu dobře?

Spolupráce je úžasná. Jsem moc vděčná, že s nimi mohu pracovat, sledovat jejich umělecké kroky a inspirovat se. Oba jsou to skvělí lidé a myslím, že spolu vycházíme opravdu dobře. Mám je ráda.

Jak vlastně probíhá tvůj normální pracovní den? Studuješ na konzervatoři, hraješ v muzikálech a koncertuješ po Československu, dá se do toho skloubit i nějaký osobní život?

Ráno si dám snídani, sprchu a vyrazím buď na konzervatoř nebo do divadla na zkoušku. V průběhu dne lítám mezi školou, divadly a nahrávacími studii a večer mám buď představení nebo jedu někam na vystoupení. Ale volné večery se snažím trávit s přáteli a rodinou.

Takže i na chlapy se nějaký ten malý čas najde. Chodíš teď s někým?

Na příjemné věci se vždycky čas najde ;-) Ale teď už docela dlouho přítele nemám.

A co miminko? Bráchovi se nedávno narodila dcera Leontýnka, neplánuješ jít v jeho šlépějích?

Leontýnka je úžasná a já si moc užívám roli tety na sto procent. Vzhledem k tomu, že nemám přítele, tak na svoje miminko opravdu nemyslím. A i tak mám dost času. Radši si počkám na bráchovo další miminko.

Brácha i táta jsou vynikající hokejisté a donedávna jsi byla v jejich mediálním stínu, to se ale změnilo díky tvým pěveckým výkonům v poslední době a také aféře, kdy se do Tebe pustil na svých webových stránkách František Ringo Čech, můžeš k tomu něco víc prozradit? František se do Tebe obul a nebál se použit i vulgarit.

Mrzí mě, co se stalo, protože jsem byla opravdu nemocná a dopředu jsem se omluvila. (Pozn. redakce: Ringo Čech jí označil za lhářku kvůli (ne)dommluvenému angažmá v představení – více ZDE) Produkce to přijala s tím, že to je pochopitelné a pak přišel tento útok. Svoji práci miluji a nikdy jsem neměla s nikým žádný pracovní problém. Takže jsem byla velmi zaskočená a mrzí mě celá tato situace.

Tvůj klip Černá i Bílá spatřil světlo světa v loňském roce, v médiích již proběhla informace, že se momentálně natáčí tvůj další klip. O čem bude a koho v něm uvidíme?

Momentálně máme za sebou dva natáčecí dny. Ještě jeden nás čeká a doděláváme hudbu. Bude o tom, že i když se dva lidé milují, tak to vždy nemusí vyjít a cesty se zkrátka rozdělí. Mého přítele v klipu hraje Petr Pilát, mistr Evropy ve freestyle motocrossu. A můžu prozdradit, že tam bude i skákat svoje triky.

Jaké jsou vůbec tvé plány do příští sezony?

Budu vydávat nový singl a videoklip s názvem “Nehledej”, na kterém intenzivně pracujeme. Čekají mě Vánoční koncerty se Semaforem, muzikál Sibyla v divadle Hybernia a pořád budu hrát v divadle J.K. Tyla, v divadle Broadway v Mýdlovém princi a spousta věcí, o kterých zatím nemůžu mluvit. Bude to krásná sezóna.

Máte vůbec čas se doma potkat celá rodina? Bráchu máš v Americe, táta trénuje, mamka se stará o hotel…

Celá rodina se setkáváme pouze v červenci v Čechách. Ani jsem nikam nejela na dovolenou, abychom mohli být všichni společně doma u bazénu, grilovat a užívat si sebe navzájem. A teď začíná hokejová i divadelní sezóna, tak se uvidíme až za deset měsíců.

V muzikále Mýdlový princ se potkáváš se spoustou zajímavých jmen českého showbyznysu, je někdo, se kterým jsi si správně „sedla“? A jak vůbec hodnotíš tento muzikál, který se hraje v divadle Broadway?

Byla jsem překvapená, jak moc super lidi se v muzikálu Mýdlový princ sešli. Je tam skvělá parta už se těším na 12.září, kdy nás čeká první představení. Myslím, že to je muzikál plný zábavy. Lidé to mají opravdu rádi a my, herci také. Určitě stojí za shlédnutí, nebudete zklamaní.

Co tě nejvíc baví na muzikálech? Čeho bys chtěla jednou dosáhnout?

Na muzikálech mě baví to spojení zpěvu, herectví a tance. Mám ráda všechny tři obory a je krásné, když se to spojí. Jsem mladá a tak mám vysoké cíle a uvidím, jestli se mi mé sny splní. Mým snem je dostávat krásné role na prknech,které znamenají můj svět.

Máš třeba blízko i k herectví, troufla by sis na to?

Herectví je součástí všech muzikálů, baví mě to. A jestli jsem dobrá herečka, to musí posoudit diváci . Rozhodně si ale myslím, že je to velmi těžké.

BIO

Karolina Gudasová (* 12. srpna 1992 v bavorské metropoli Mnichov) česká zpěvačka, muzikálová herečka a tanečnice. V mládí chtěla být krasobruslařkou, pak se ale dala na zpěv a divadlo; studuje muzikálové herectví na konzervatoři Jaroslava Ježka. Působí jako sólistka v divadle Semafor, v divadle Broadway a v divadle Josefa Kajetána Tyla. Je dcerou bývalého českého hokejového obránce Lea Gudase a sestrou hráče Philadephia Flyers, Radko Gudase.

 

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: