Zařizujete si interiér? Zainvestujte do nábytku na zakázku

Zařizujete si interiér? Zainvestujte do nábytku na zakázku

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Nábytek na zakázku již dávno není výsadou malého procenta obyvatel. S postupem času jej volí stále větší číslo těch, kteří se chtějí ve svém obydlí cítit opravdu doma. Zařízení vyrobené na míru totiž poskytuje hned několik pozitiv.

Proč investovat do nábytku na míru

Společnosti věnující se zakázkové výrobě nábytku vždy pracují s vašimi preferencemi a s možnostmi prostoru, do kterého bude nábytek umístěn. Je tak beze zbytku využit všechen prostor, a to i nevyužité rohy či zákoutí místnosti. Nevznikají tedy hluchá místa, kam by se jinak nic nevešlo, ale i ty jsou využita například na úložný prostor, což ocení zejména ti, kteří se potýkají s úskalími malometrážních či nestandardně řešených bytů.

Další nespornou předností je fakt, že každý kus je originál. Záleží jen na vás, jakou si vyberete barvu, materiál a rozměr, tudíž můžete dát průchod své fantazii a nechat si vyrobit nábytek přesně podle vašeho vkusu či individuálních možností. To je ostatně nejčastější problém u sériově vyráběného nábytku, který nemusí vyhovovat tvarem, výškou a provedením, a to zejména hendikepovaným lidem či seniorům. U zakázkové výroby máme též jistotu kvalitně odvedené práce, což se odrazí i na jeho životnosti, která je podstatně delší než u sériově vyráběného nábytku. K dobru můžeme přičíst i profesionální poradenství, nevíme-li si rady, jak dané prostory zařídit.

Co se týče výběru firmy, který nábytek na míru zrealizuje, zaměřte se na menší rodinné firmy, které mají bohaté zkušenosti a osobitý přístup. Doporučit můžeme například PK Interiér, jejichž prodejnu naleznete v 1. patře obchodního centra Spektrum v pražských Čestlicích. PK Interiér se zabývá návrhem, výrobou, realizací přes více než 20 let a mimo mnoha soukromých interiérů bylo pod vedením profesionálů této společnosti realizováno značné množství institucí. Zmínit můžeme sedací nábytek v kanceláři premiéra ČR, nábytek v rokycanské Komerční bance či sedací nábytek v Úřadu vlády ČR. Společnost je také známa výrobou svých ikonických křesel typu ušák, které jsou pro svůj jedinečný design a zdravotní podpěry v bederní části podporující správné sezení vyhledávány lidmi z širého okolí.

Cena nábytku není příliš vysoká

Pominete-li prodejce nábytku, kteří se snaží mít opravdu nejnižší cenu a zaměříte-li se na sériové výrobce využívající kvalitní materiály, zjistíte, že finální cena zakázkové výroby není oproti nábytku v kvalitních prodejnách tolik vyšší. Naopak je na podobné či stejné úrovni. Cena je smluvní a finálně je vždy stanovena po konzultaci a návrhu realizace. „S předběžnou cenou seznámíme zákazníka již na první schůzce, která je zcela zdarma. Finální cenová nabídka je ale tvořena až poté, co prostory navštívíme a uděláme si o nich představu.“, vysvětluje majitel PK Interiér Pavel Kružík.

Co vše lze vyrobit na míru

Na zakázku si můžete nechat vyrobit prakticky vše, a to celé kuchyně, ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje, pracovny, nejrůznější dveře a schody, atypický nábytek či repliky. „Společně s návrhem interiéru se staráme i o kompletní realizaci včetně výmalby, výběru tapet a ušití bytového textilu. Interiér můžeme i osvětlit, vše záleží na přání klienta.“, dodává Kružík.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: