Začněte s detoxikací těla již před Vánoci

Začněte s detoxikací těla již před Vánoci

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vánoční svátky a konec roku je pro mnohé mezníkem. V této době spoustu lidí plánuje začít víc sportovat, držet diety, žít zdravěji. Proč to tento rok neodkládat a začít raději hned? Prvním krokem je detoxikace.

Proč detoxikovat?

Rozhodne-li se někdo začít  nanovo, je nejlepší udělat to s čistým štítem. Součástí našeho každodenního života jsou toxiny, kterých se lidské tělo ne vždy dokáže zbavit. Zdroj toxinů můžeme hledat nejen ve stravě, ale i v ovzduší, průmyslových chemikáliích nebo v drogách a alkoholu. Ty pak způsobují obtíže jako alergie, ekzémy či bolesti hlavy a kloubů.  Připočítáme-li psychickou zátěž způsobenou zdravotními indispozicemi, dodržovat jakékoli nové pořádky v životosprávě se jeví jako nadlidský úkol. Proto je tu však C.I.C. metoda, která klade důraz nejen na fyzickou zdatnost pacientů, ale i na jejich psychiku. Právě ta má totiž často za následek neschopnost organismu vypořádat se škodlivými vlivy okolí a tím pádem znemožňuje úplné uzdravení a regeneraci organismu.

Jak začít?

C.I.C.metodu je možno podstoupit na několika místech v České republice, a to v Praze, Plzni a Ostravě. Každý zájemce si může vybrat svého terapeuta, se kterým podstoupí první sezení. Na tomto sezení je pacient diagnostikován přístrojem Salvia a terapeut na základě výsledků určí konkrétní typ toxické zátěže a doporučí další postup. Pacient se poté sám může rozhodnout, zda asi šestitýdenní kúru vůbec podstoupí. Produkty Joalis, které jsem během kúry podávány je sice možné objednat i bez předchozí konzultace, v takovém případě však nelze garantovat optimální průběh detoxikace a vylučování toxinů z těla.

Jak detoxikace funguje?

Všechny produkty Joalis fungují na bázi nastartování přírodních a přirozených pochodů lidského těla. Pokud je toxin přítomen, tak může docházet k jeho vyloučení díky působení samotného imunitného systému již v prvních dnech a týdnech užívaní přípravku. Pokud toxin přítomen není, nedojde ke spuštění imunitní odezvy. Jedná se o směřování vlastní imunity organismu proti konkrétním toxinům v konkrétních tkáních. Zároveň je však možné odstraňovat i škodlivé blokující emoce, které umožnily ukládání škodlivých toxinů. Tato metoda se dá bez problémů kombinovat s dosavadní léčbou, aniž by bylo ohroženo zdraví pacienta, neboť se jedná o pouhý spouštěč očistné reakce samotného organismu, avšak metoda je plně kontrolována terapeuty a nasměřována tam, kde je našemu zdraví nejvíce potřebná a prospěšná.

I naše tělo potřebuje pravidelnou údržbu, a to i přesto, snažíme-li se žít zdravě. S přívalem  chemikálií v potravinách a v ovzduší totiž vystavujeme organismus takové zátěži, která je mnohdy neúsnosná. Detoxikace tedy není jen něčím, díky čemu budeme mít dobrý pocit, ale je hlavně něčím, co nám může dopomoci zbavit se problémů, se kterými jsme se díky nedostatku hmatatelných následků naučili žít, aniž  bychom museli.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: