Vyzkoušejte unikátní hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle

Vyzkoušejte unikátní hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Doby, kdy kosmetičky musely uvolňovat póry a čistit pleť pomocí tlaku prstů, jsou už dávno pryč. Nešetrným mechanickým působením může dojít k deformaci podkoží, a tím hrozí větší riziko vzniku nedokonalostí. Už se naštěstí nemusíte strachovat, že po neodborném zásahu bude vaše pleť v horším stavu než před procedurou. Aktuálním hitem je jemné a bezbolestné ošetření ultrazvukovou špachtlí, která účinně čistí a revitalizuje pleť. A nejen to!

Využití této nové technologie v kosmetických salonech umožnilo nahradit často pro ženy nepříjemné až agresivní mechanické čištění pleti, kdy po takovém ošetření odcházely domů s podrážděnou, zarudlou kůží. Takový výsledek nejednu ženu od dalších návštěv kosmetiky odradil. Právě hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí je lepší alternativou a je poslední dobou u žen velmi populární, mimo jiné i pro svou šetrnost k citlivé pleti. Na to, jak tento přístroj na bázi ultrazvuku funguje, nám ochotně vysvětlila i prakticky ukázala zkušená kosmetička Alena Hunt-Kalíšková z pražského Studia JS.

Vibracemi k dokonale krásné pokožce

„Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních impulsů, které stimulují pleť, dobře ji prokrvují a masáží otevírají póry, z nichž se pak v další fázi pomocí peelingu dobře dostávají usazené nečistoty a maz. Když má člověk zanesené póry, výraz jeho tváře je mdlý, zašedlý, a pleť vypadá unaveně,“ vysvětluje Alena. Řada lidí spoléhá na domácí čištění pleti a kupuje si k tomuto účelu kosmetické přípravky běžně dostupné v drogeriích. Problém však je, že většina nečistot je usazena hluboko pod kožní škárou, kam se tyto přípravky nemohou dostat, a tím se snižuje jejich vstřebatelnost a účinnost. „Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky a kompletně regeneruje pleť, čití ucpané póry a odstraňuje černé tečky. Vyčistí až 80 % pórů, rozjasní a zpevní pleť, která poté působí zářivějším a zdravějším dojmem,“ doplňuje Alena s letitou praxí v oboru.

Ve Studiu JS, které je synonymem relaxace, krásy a profesionálního přístupu, je součástí komplexního kosmetického ošetření i úprava obočí, regenerační a čisticí peeling, zapracování séra pomocí špachtle a kosmetická masáž nahřátým kokosovým olejem obohaceným o aromaterapeutický olej. Závěrečnou tečkou je omlazující maska. Z vlastní zkušenosti víme, že po celé proceduře budete odcházet uvolněná, odpočatá, s omlazenou a svěží pletí. K péči používají českou přírodní kosmetiku prvotřídní kvality, bez chemie a parabenů. Procedury se tedy nemusejí bát ani atopici a lupénkáři.

Ultrazvuková špachtle a typy pleti

Ošetření ultrazvukovou špachtlí je vhodné pro všechny typy pleti. Velkou předností je prevence proti akné. „U mastné a problematické pleti pomáhá hloubkově čistit póry, snižuje riziko tvorby zánětlivých míst, a tím pomáhá předcházet vzniku pupínků. U stárnoucí, zralé pleti vyhlazuje povrch kůže a umí odstranit jemné mimické vrásky. Současně funguje jako skvělá prevence,“ vysvětluje účinky ošetření špachtlí pro jednotlivé typy pleti Alena Hunt-Kalíšková. „U všech typů pleti bez rozdílu pak mnohonásobně zvyšuje vstřebání a účinnost kosmetických přípravků.“ A jak často se doporučuje toto ošetření absolvovat? „Záleží na potřebách konkrétní pleti. U nás ve studiu jsme připraveni zákaznici pomoci s diagnostikou a poskytnout konzultaci tak, aby bylo zvolené ošetření na míru. Obecně doporučuji chodit na tuto proceduru alespoň jednou měsíčně, což je taková ta udržovací frekvence. Potřebujeme-li se však zaměřit na řešení konkrétního problému, jako je například nadměrné mastění a pupínky, může se jednat klidně i o týdenní návštěvy,“ uzavírá Alena.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: