Vyrazte během předvánoční doby za adrenalinem. Máme pro vás tip na místo, kde se zabaví celá rodina

Vyrazte během předvánoční doby za adrenalinem. Máme pro vás tip na místo, kde se zabaví celá rodina

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a většinou domovů se víkend co víkend line vůně čerstvě upečeného cukroví. Máte-li již však veškeré předvánoční přípravy hotové, nic vám nebrání v tom, abyste s rodinou vyrazili na výlet za dobrodružstvím.

To zažijete v unikátním zábavním centru TEPfactor Slapy, kde pod jednou střechou naleznete vše, co potřebujete. Nachází se zde totiž tak trochu  jiný svět, který má odlišná pravidla a který vtáhne do děje děti, rodiče a i čilé důchodce. Hraje se tu totiž hra s všeříkajícím názvem TEPfactor. Ta sem díky svému originálnímu provedení láká den za dnem návštěvníky z celé České republiky, kteří si touží otestovat své fyzické a psychické hranice a zjistit, jak si stojí. Hra je však sama o sobě spíše prověřením týmového ducha, neb na něm to tu celé stojí. Chcete-li tak strávit plnohodnotný čas s rodinou a trochu se v předvánočním období stmelit, na nic nečekejte a zavítejte do obce Chotilsko, kde se zábavní centrum TEPfactor Slapy nachází.

Jak již bylo totiž naznačeno, týmový duch a schopnost táhnout za jeden provaz je v TEPfactoru zcela zásadní a abyste hru úspěšně zdolali, musíte s ostatními soutěžícími spolupracovat a komunikovat. Hru tvoří 25 zapeklitých úkolů, přičemž si jako tým před začátkem můžete vybrat 4 kategorií. Ty se zaměřují na logiku, zručnost, fyzičku nebo trpělivost.

Následně již začínáte řešit jeden úkol za druhým a po každém úspěšně splněném úkolu získáte indicii, která vám pomůže otevřít tajemnou komnatu s pirátským pokladem, ze kterého si dokonce můžete kousek uloupnout. Neváhejte však s jeho odnesením, neb se docela klidně může stát, že v zákoutích jeskyně narazíte na opravdové piráty, kteří se vám v tom budou snažit zabránit. Řešení úkolů poté není nijak omezeno, platíte totiž za odehrané minuty, nikoli za pokusy.

A že vám popis a podstata hry něco připomíná? Nemýlíte se. Prostředí hry je totiž inspirováno známou televizní soutěží Pevnost Boyard. Oproti ní se ale v TEPfactoru nesetkáte s žádnou havětí, jako jsou hadi či pavouci, ale místo toho tu na vás čekají důmyslné úkoly, které mají za úkol prověřit nejen vaše svaly a kondičku, ale také to, jak přemýšlíte a zda jste schopni s ostatními členy týmu táhnout za jeden provaz. Na paměti je proto důležité neustále mít  to, že při hře není důležité, co dokážete jako jedinec, ale spíše to, co dokážete jako celý tým. Umíte spolupracovat a spoléhat se na ostatní? Tady to zjistíte.

Rozhodnete-li se však pro návštěvu TEPfactoru, vřele doporučujeme udělat si rezervaci online na webových stránkách. Centrum se totiž pravidelně těší vysoké návštěvnosti. Otevřeno tu poté je každý den od devíti od rána do devíti do večera a dostanete se sem pohodlně autem nebo i městkou hromadnou dopravou.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: