Vsaďte na originální firemní prezentaci a pořiďte si nábytek z kartonu

Vsaďte na originální firemní prezentaci a pořiďte si nábytek z kartonu

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Pokud hledáte originální, levný a k životnímu prostředí šetrný nábytek, poohlédněte se po kartonových produktech. Jsou vhodné na jednorázové společenské akce, veletrhy, předváděcí akce či výstavy, ale dají se jimi vybavit i kancelářské prostory. Papírový nábytek se stává hitem díky neotřelému designu, praktickým vlastnostem a přírodnímu, ekologicky šetrnému materiálu. Příjemným bonusem navíc jsou velmi nízké ceny.

Když se řekne papírový nábytek, mnozí si vybaví legendární československý patent na výrobu nábytku z papíru zvaný „rollpa“. Jednotlivé sestavy nábytku se skládaly z nosných trubek různé délky a plochých dílů sloužících jako dna či bočnice. Objevil se na počátku devadesátých let a získal mnoha designová ocenění. Postupně však pozbyl na atraktivitě a byl vytlačen jinými trendy. Nápad vyrábět nábytek z papíru však zůstal a znovu ožil v poslední době, kdy se stále častěji můžeme setkat s volně prodejnými edicemi kartonového nábytku, kterým si kupující vybavují domácnosti nebo ho pořizují do kanceláří. Přednosti jsou nesporné: jednoduchý, a přitom neotřelý design, funkčnost, šetrnost a nízké ceny.

Nový trend ve vybavování interiéru

Výrobci klasického nábytku tento druh výrobku zatím ještě nenabízejí, ale je možné ho sehnat například u výrobce obalových materiálů. Přední tuzemský výrobce prodejce obalových materiálů Paketo.cz nabízí celou speciální edici kartonového nábytku. Vyrábí se z kvalitní 5- až 7vrstvé lepenky. Je pevný, má vysokou nosnost a bytelný vzhled, přitom je lehký a snadno přenosný. Speciální konstrukce zajišťuje papírovým kusům nábytku vysokou a spolehlivou nosnost. K výrobě nábytku se používá stoprocentně recyklovaný karton, který je upravený tak, aby unesl i těžší věci běžně odkládané například na stolky, jako jsou knihy, šanony nebo nádobí.

V nabídce najdete kartonové regály, promo stolky, barové stoly , křesla, konferenční stolky, předváděcí pulty s potiskem a doplňky k nim ve formě kartonových ubrusů nebo například držáků na kávu a čaj. Hodí se na všechny typy prezentačních akcí od veletrhů přes výstavy až po předváděcí akce, stejně jako k vybavení kancelářských prostor.

Nábytek z kartonu je určený pro všechny lidi, kteří se chtějí odlišit od hlavního proudu, myslí na udržitelnost životního prostředí, ale i pro ty, kteří chtějí mít něco kreativního, neobvyklého za velmi příznivé ceny. Praktické vlastnosti nábytku ocení i ti, kdo se často z nejrůznějších důvodů stěhují. Za křeslo nedáte několik tisíc, ale pohodlně se s útratou vejdete do tisícikoruny, a když vám doslouží, nemusíte platit za sběrný dvůr a jednoduše ho odnesete ke kontejneru nebo spálíte.

Karton i pro milovníky barev

Pokud vás od pořízení kartonového nábytku odrazuje jeho vzhled v podobně hnědé barvy, pak vězte, že dnes se dají kartonové kusy nábytku i potisknout v požadované barvě či vzoru. K dostání jsou produkty v přirozené barvě kartonu i různě barevně lakované nebo dekorované. Tento přírodní materiál lze snadno kombinovat prakticky s čímkoli. Jeho hladká textura jde dobře dohromady s dalšími prvky v interiéru z různých materiálů, jako je sklo, plast či dřevo. Dá se na něj také snadno tapetovat, tisknout, malovat nebo lepit, takže záleží jen na fantazii majitele, co z koupeného kartonového nábytku vznikne za výsledné dílo.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: