Top 5 míst, kam vyrazit na teambuilding

Top 5 míst, kam vyrazit na teambuilding

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Stále více zaměstnavatelů si uvědomuje, jak je pro práci důležité, aby zaměstnanci byli nejen kvalifikovaní a výkonní, ale také aby mezi sebou vycházeli a nebylo tak na pracovišti zbytečné napětí. Pojem teambuilding se tím pádem čím dál tím častěji vkrádá do firemní politiky většiny tuzemských i zahraničních společností. Která místa a činnosti jsou pro teambuilding jako stvořená?

Paintball, laser game a ostatní adrenalinové hry

Tento způsob, jak stmelit kolektiv, patří mezi jeden z nejoblíbenějších a v České republice zažívá v posledních letech opravdový boom. Zařízení, kde je možné si jedno či druhé zahrát, najdeme prakticky v každém větším městě. Samotná hra nezabere moc času, tudíž se může realizovat klidně i ve všední den po pracovní době a přitom jde o skvělou příležitost, jak se pobavit, zažít trochu adrenalinu a vybít přebytečnou energii.

Dobrodružné únikové hry

Ty pro změnu patří do soudku her, kde se prověří nejen logika, ale i improvizace a odolnost vůči stresu. V podstatě se jedná o různé interaktivní úlohy, které jsou postupně řešeny za účelem úspěšného opuštění starých sklepení, katakomb či hradů.

Ekofarmy

Těm, kteří dávají přednost spíše klidnějšímu prostředí a chtějí se dostat co nejdál od ruchu velkoměsta, doporučujeme pobyt na ekofarmách. Tam je možnost otestovat své zemědělské znalosti, splynout s přírodou a vychutnat si venkovské prostředí. Na ekofarmách zažijete, jaké je starat se o hospodářská zvířata či zemědělské plodiny.

Návrat do středověku

Pokud preferujete dvou a vícedenní teambuilding a jste fanoušci dob krále Klacka, Zámecký resort v Dětenicích je pro vás jako stvořený. Nachází se, co by kamenem dohodil od Mladé Boleslavi a nabízí nespočet příležitostí, jak si užít příjemný víkend s kolegy. V resortu kromě zámku najdete Středověkou krčmu, Dětenický pivovar či Středověký hotel, kde si můžete být jisti, že vás pokrok opravdu nedožene. Vše je tu stylizované do doby kejklířů, rytířů, fakírů a žebráků. „V rámci teambuildingových akcí pořádáme pro firmy i bojovku, kde soutěžící plní jedinečné úkoly po celém resortu“, říká Aneta Ondráčková ze zámeckého areálu Dětenice. Poněkud středověké vychování má přítomná obsluha, která si rozhodně nebere servítky, a tak je možnost označit nepříjemnou kolegyni za čarodějnic a doufat, že ji třeba upálí.

Vinné sklípky

Obzvláště ti, kteří tráví většinu času ve středních Čechách a k dobrému vínu to mají daleko, jistě ocení víkend na hrozny protkané Moravě. Je třeba však pamatovat na to, že ve víně je pravda, a tak je dobré si rozmyslet množství vypitého moku, abyste náhodou neprozradili, že za posledním pracovní chybičkou stojíte právě vy.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: