Tipy na jarní svatbu snů

Tipy na jarní svatbu snů

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Jaro je se svým nezaměnitelným počasím a dech beroucí rozkvetlou krajinou ideálním ročním obdobím na svatbu. Inspirujte se našimi tipy na drobné detaily, které z vašeho dne D udělají událost roku.

Květiny, květiny, květiny

Květiny ke svatbě patří stejně nedomyslitelně jako šaty k nevěstě. Svatební kytice a další floristické dekorace by měly korespondovat s ročním obdobím. Využijte vše, co na jaře kvete. Nejčastěji jsou využívané pivoňky, tulipány, jemné odstíny růží, hortenzie, frézie či tak podceňované karafiáty. Jarní svatební kytice se většinou nese v duchu svěžích světlých barev. Oblíbená je bílo-zelená kombinace nebo růžová v kombinaci s bílou či krémovou. Svatební kytice však není jediný doplněk, kde lze květiny využít. Buďte kreativní a nechte z nich vyrobit věnce do vlasů pro družičky, ozdoby na židle si jimi ozdobte svatební šaty.

Menu

I menu by mělo odrážet toto pozitivní energií nabité roční období. Jaro se přímo podbízí pestrými barvami a lehkými svěžími chutěmi. Využijte toho a zahrňte do něj mladý špenát, chřest, nové brambory, šťavnaté jehněčí maso, lososa či rebarboru. Jsou v nejlepší kondici. I co se týče dezertů, nebojte se experimentovat. Místo klasických mini svatebních koláčků si nechte upéct lahodné cupcakes s jarními motivy. Ty se budou vyjímat i jako výslužka pro hosty. Myslete i na takové detaily jako na míru vyrobené krabičky právě na výslužku, kterými příchozí obdarujete. „Při výrobě krabiček na dezerty pro svatební účely se fantazii meze nekladou. Jsme schopni realizovat digitální potisk na zakázku dle přání klienta.“, zmiňuje výrobce a prodejce obalových materiálů Paketo.cz.

Šaty plné barev

Klasické bílo-černé kombinaci již dávno odzvonilo. Hitem jsou šaty pastelových barev, nejčastěji žlutá, zelená, růžová či světle modrá. To ovšem neplatí jen pro nevěstu. Odvážný může být i ženich. Nebojte se ženichovi obléct světlý oblek s růžovým motýlkem. Do světlých tónů oblečte i družičky, které mohou šaty ozdobit například lučním kvítím.

Výběr místa

Jak je jaro krásné, tak je bohužel někdy i nepředvídatelné. Místo vybírejte takové, kde bude možnost být jak venku, tak uvnitř. Hitem jsou botanické zahrady či zámecké parky, avšak ani louky nejsou výjimkou. V takovém případě však počítejte s tím, že bude na místě třeba postavit velké stany pro osazenstvo. Je nutno brát v potaz, že večery jsou stále chladné. Ideální je tedy vybrat místo venku pro obřad a následně se přesunout do tepla.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: