Světová mapa malých velkých mužů

Světová mapa malých velkých mužů

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

V letošním roce vyšla na americkém webu Mandatory.com zajímavá studie, která ukazuje svět z trochu jiné perspektivy, než kterou nám ukazují média. Jedná se o mapu průměrných mužských údů, která je převedena na danou zemi. Čeští muži z toho vybruslili poměrně dobře. A kam se tedy vydat na dovolenou, pokud si chcete užít velkých nocí?

Mandatory

Čeští muži podle této tabulky disponují  s průměrem 16 cm druhými největšími penisy v Evropě, v tomto ohledu je předstihli pouze Maďaři, kteří jsou na tom o půl centimetru lépe. Největší chloubu prý ve svých kalhotách schovávají ve Venezuele, a to v průměru 17 cm.

Celosvětový průměr je tak 14 centimetrů a nejhůře na světě jsou na tom Číňané, jejichž chlouby dosahují v průměr pouhých 11 centimetrů.

Pouze 3 procenta světové mužské populace se může pochlubit více než 20 centimetry, většina z nich pak pochází z Demokratické republiky Kongo. Kde a kdo v Kongu kazí jejich průměr jsme však již ze statistiky nevyčetli. Naopak oblast výskytu nejmenších pindíků se nachází kolem Severokorejského Pchjongjangu.

Foto: Wikimedia.org

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: