Sezona indoor golfu je za dveřmi!

Sezona indoor golfu je za dveřmi!

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Slunečné počasí je pro tento rok asi definitivně za námi. Milovníci golfu však nemusí zoufat, s přicházející zimou je totiž na řadě indoor golf spolu se všemi pravidelnými turnaji. Kde je možné si jej zahrát, abyste nevypadli z kondice?

Erpet Golf Centrum

Erpet Golf Centrum je společensko-sportovní areál, který do svých prostor již dvacet let láká milovníky golfu, ale i dobrého jídla a aktivního odpočinku. V areálu se totiž nachází dvoupodlažní driving range se čtrnácti odpališti, rozsáhlý putting green, šestijamkové hřiště pro nácvik krátké hry, čtyři full swing golf simulátory, které vám během sekundy umožní ocitnout se na jednom ze třiceti devíti světových hřišť. Ti, kteří golfu zrovna neholdují, mohou poté využít možnost dalších halových sportů, a to squash, badminton, stolní tenis a tenis.

Erpet Indoor Golf Tour

Avšak ti, kteří z přicházející dlouhé zimy propadají depresi, se mohou těšit na pravidelné páteční golfové turnaje v rámci Erpet Indoor Golf Tour. Pro hráče tu je přichystáno pohoštění a také partnerské ceny a trofeje.  Ani děti ale nepřijdou zkrátka, každou neděli se totiž konají dětské turnaje, na které dohlíží golfová osobnost Karel Vopička. Děti můžete také přihlásit do tréninkového centra, které se zaměřuje na výchovu a rozvoj golfové mládeže do osmnácti let a podporu reprezentantů České republiky v rámci speciálních programů.

Tréninkové centrum se dělí na golfovou akademii pro začínající a rekreační golfisty, rozvojovou skupinu pro pokročilé hráče a reprezentaci klubu. Ten se řadí k nejvýznamnějším golfovým klubům v České republice a od roku 1995 je členem České golfové federace, což ovšem nebrání nováčkům, aby se zde tento elegantní sport naučili. Golf Club Erpet Praha v sobě totiž spojuje jak rekreační, tak profesionální golf.

Golfová akademie

Pokud tedy teprve přemýšlíte, že byste golfu dali šanci, neváhejte využít možnost učit se od profesionálů. To je zájemcům dopřáno v rámci golfové akademie, která přináší spojení výuky golfu a minimálních finančních nákladů. Tak se můžete sami rozhodnout, zda vás tento sport uchvátil natolik, že se mu budete do budoucna dále věnovat, aniž byste nejprve utráceli jmění za golfové vybavení. To je totiž půjčováno v rámci výuky. Po ukončení celé akademie také absolvujete závěrečnou hru s trenérem zakončenou zkouškou golfové způsobilosti a získáte Osvědčení pro hru na hřišti. Celá akademie se skládá z deseti praktických hodin a dvou hodin teoretické výuky. Zatímco v praxi se učíte základy golfového švihu, putting, krátkou hru, hru z překážek a hru na střední i delší vzdálenost, z teoretického hlediska jste seznámeni s pravidly a golfovou etikou.

Kde Erpet Golf Centrum najdete?

Areál se nachází v centru hlavního města, na pražském Smíchově. Jedete-li sem městkou hromadnou dopravou, nejblíže je tramvajová zastávka Plzeňka. Využít můžete také možnosti hlídaného parkoviště přímo v areálu Golf Centra.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: