Rodinné víkendy, co vše se vyplatí sbalit s sebou

Rodinné víkendy, co vše se vyplatí sbalit s sebou

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Máte rodinnou dovolenou stále před sebou nebo se chystáte na víkend s dětmi a pomalu začínáte přemýšlet, co vše se vyplatí sbalit s sebou? Pro děti bývá vždy nejnáročnější dostat se na místo. Pokud nejedete nákladním automobilem je nutné promyslet, jaké hračky se vyplatí vzít a co vše se vejde do vašeho zavazadla.

 

Modelína, která nešpiní

Lepivá hmota, od které je vše upatlané. Takto to vždy s modelínou bývalo. PlayFoam® je modelína nové doby, která je lehká, nešpiní se a hlavně nevysychá. Nejideálnější je pro děti od 3 do 10 let. V jednom balení PlayFoam® najdete 4 nebo 7 barev modelíny a k tomu ještě tvořivé doplňky , které úplně stačí k vyjádření vlastní kreativity vašeho dítěte. Mohou vymýšlet nejrůznější tvary a kombinovat barvy znovu a znovu. Nemusíte se ji bát sbalit s sebou na dovolenou. Děti se takto mohou zabavit klidně i v automobile. Úklid je hotový během několika vteřin a modelína má své speciální plastové pouzdro. Navíc PlayFoam® je vyrobena z pěnových kuliček, takže ji prakticky nelze zašlapat do běžného koberce nebo ji přilepit a rozmazat na nábytek.

 

Hra školou

Nechcete s dětmi zahálet ani na dovolené a 1. září se nezadržitelně blíží? Pořiďte domu nebo právě i na cesty zcela novou sérii 6 naučných her pro děti od 2 do 5 let. Hra školou® je vhodná pro přípravu dítěte do školky a k rozvoji jejich vědomostí, avšak zábavnou formou! Mohou se tak například naučit čas přiřazováním správné kartičky ke správnému času. Pomůckou jim bude kartička ve tvaru puzzle, kterou musí správně umístit. Další hrou jsou Příběhy, které zdokonalují vyjadřovací schopnosti a pomáhají přemýšlet v širších souvislostech. Hra školou® – Barvičky zabaví všechny děti od 3 let a pomůže jim s rozeznáváním barev. Hra Průvod zvířátek trénuje dětský postřeh, schopnost pozorovat a kombinovat. Děti si zároveň zlepšují svou slovní zásobu. Hra školou® – Najdi maminku je ideální pro ty nejmenší. Hrát ji mohou děti už od dvou let. Pomocí kartiček se učí nová zvířátka a zároveň hledají, jaké mládě patří ke kterému zvířátku. Úplnou novinkou je v sérii Hra školou® – Skládej lidské tělo. Tato naučná hra, ve které jde především o rozvoj slovní zásoby a trénování paměti, zároveň pomůže s rozeznáváním a správným pojmenováním jednotlivých částí těla. Všechny hry můžete jednoduše sehnat v prodejnách hraček a internetových obchodech nebo na Pexik.cz.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: