Potěšte své blízké originálním a nečekaným dárkem s osobním rozměrem

Potěšte své blízké originálním a nečekaným dárkem s osobním rozměrem

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Nepopulární „měkké“ dárky, kosmetika, sladkosti, láhev dobrého alkoholu nebo nejrůznější předměty bez účelného využití patří mezi vcelku všední dárky, jimiž obdarováváme druhé, když nám zrovna múza nenadělí nějaký originální nápad. Jděte na to tentokrát trochu jinak a místo nakupování nepotřebných zbytečností vytvořte osobní dárek na míru. Posílíte tím vzájemný vztah a zároveň nadělíte radostné vzpomínky, do nichž už se možná zahlodal zub času.

Vybrat druhému nějaký kus oblečení, kosmetiku nebo třeba lístky za kulturou je ošemetná záležitost, protože málokdo dokáže se stoprocentním úspěchem odhadnout vkus a preference druhého natolik, aby si byl jist, že rozbalování dárků nebude provázeno rozpačitým úsměvem a komentářem: Jé, to je pěkný, tos ale nemusel! Nechcete riskovat, že koupené dárky skončí v zapomnění na dně skříně či je brzy začne pokrývat souvislá vrstva prachu, ale zároveň chcete pořídit něco nevšedního, výjimečného a snad i vtipného? Vsaďte na dárky, u nichž můžete projevit kreativitu a vlastní invencí stvořit něco, co rozhodně není k mání v žádném regálu obchodního centra. Darujte originální fotodárek!

Více než jen potisk hrníčků a triček

Když se řekne fotopotisk, vybaví se vám nejčastěji potištěná trička nebo hrníčky? Nemusí tomu tak být, dnes už trh nabízí možnosti potištění rozmanitého spektra předmětů. „Na našem e-shopu nabízíme potisk obvyklých předmětů, jako je například hrnek, polštář či podložka pod počítačovou myš. Tím se ovšem naše možnosti zdaleka nevyčerpávají. Pro inspiraci vám vybranou fotografií můžeme potisknout i otvírák na lahve, žabky, zapalovač nebo z dodaného obrázku vytvořit puzzle z kvalitního kartonového papíru se speciální lesklou povrchovou úpravou. Na výběr je z několika tvarů a velikostí, takže si vybere každý,“ říká Jakub Černý, majitel e-shopu TiskArena.cz, který nabízí i možnost navržení a sestavení designové fotoknihy v různých formátech.

„Pokud máte v úmyslu obdarovat přátele a zároveň je potěšit či pobavit vzpomínkou na vtipný moment, vydařenou akci nebo společný zážitek, doporučuji vsadit na pexeso z vlastních fotografií, vyrobené z hlazeného kartonu. Vlastní obrázek nebo text můžete vybrat na rubovou i lícovou stranu,“ doplňuje Černý. Darované pexeso určitě neupadne v zapomnění, naopak ještě najde praktické využití a s partou si s ním během dalšího setkání užijete spoustu zábavy.

Vytvoření fotoknihy s věnováním

Pokud jste spíše na tradičnější dary, osvědčenou klasikou je zhotovení památeční fotoknihy. Skvěle se hodí na uchování vzpomínek na životní mezníky nebo slavnostní příležitosti, jako je promoce, dovolená, svatba nebo narození potomka. Takové výjimečné okamžiky si zaslouží působivější formu uchování, než je hromadění fotek ve složkách v počítači. U nich je také na rozdíl od tradičního alba menší pravděpodobnost, že zálibným listováním pořízenými snímky příjemně strávíte celé odpoledne. Při pořizování fotoknihy se přitom nemusíte spokojit s fádními pořadači nebo s nevkusným provedením běžně dostupných alb. Na e-shopu TiskArena.cz si přímo online v prohlížeči vytvoříte snadno a intuitivně vlastní design odpovídající vašim představám.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: