Online pojištění využívá stále víc zákazníků. Jak na to?

Online pojištění využívá stále víc zákazníků. Jak na to?

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Online pojištění se stává uživatelsky stále oblíbenější činností. Takové sjednání pojištění totiž šetří čas i energii a především rozšiřuje možnosti, jež jsou s výběrem toho pravého produktu spojeny.  Kde hledat ty nejlepší nabídky a servis?

Pojišťoven nabízejících různý druhy připojištění je v dnešní době jako hub po dešti. Všechny nabízí to i ono, avšak za různých podmínek a za odlišnou cenu. Zorientovat se v nabídce a kvalitě tedy není zrovna časově nenáročnou činností.

Naštěstí existují lidé, kteří se to rozhodli udělat za nás. Online srovnávání služeb a kalkulace cen je v současnosti totiž nezbytností. „Na našem webu nabízíme srovnání devatenácti pojišťoven a zákazníci si tu, která splňuje jejich požadavky a očekávání, mohou rovnou vybrat ke sjednání svého pojištění online.“, říká Ing. Tomáš Voharčík, jednatel společnosti Top-Pojištění.cz s.r.o.

Společnost Top-Pojištění.cz působí na českém trhu již od roku 2005 a kromě cestovního pojištění nabízí i srovnání pojištění havarijního, povinného ručení a pojištění domácnosti. Jedná se o největšího prodejce cestovního pojištění online.

Jak to funguje?

Na webu společnosti si klient vybere potřebný druh pojištění, vyplní základní údaje a následně se dle osobních preferencí a rozpočtu rozhodne, kterou pojišťovnou se nechá zastupovat. Ke kalkulaci cen a konečné nabídce je třeba jen několik minut v pohodlí domova. Top-Pojištění.cz se následně postará o vše ostatní a klientovi zašle veškeré informace a dokumenty e-mailem nebo jej, ke sdělení dalších podrobností, kontaktuje telefonicky.

Kromě toho však společnost Top-Pojištění.cz nabízí klientskou podporu, s dostupností i ve večerních hodinách a mimo pracovní dny. Na webových stránkách Top-Pojištění.cz najdete odpovědi na nejčastější otázky a palčivé problémy, týkající se například změny pojišťovny či řešení situací, do kterých se můžete v zahraničí dostat. Top-Pojištění.cz je naprosto transparentní a veškeré informace podává klientům včas a s nutným předstihem sjednání pojištění. Všechny pojišťovny, které mají na webu zastoupení, jsou řádně popsány a představeny.

Výhodou je i fakt, že si klienti mohou založit svůj vlastní účet, což se vyplatí při opakovaném využívání služeb, jelikož veškeré údaje jsou již uloženy a předvyplněny. Stačí je tedy jen poupravit dle aktuální situace a požadavků. Klienti nejvíce oceňují také možnost zaplacení pojištění kartou online, což u spousty pojišťoven, i přes moderní vymoženosti, stále není možné. Kámen úrazu, kdy se pojištění na poslední chvíli kvůli bankovnímu převodu či placení složenkou nestihne zaplatit, tedy v tomto případě naprosto odpadá.

Online pojištění všemi možnými způsoby šetří čas, peníze a zákazníci tak mohou investovat volné minuty do plánování dovolené. Zařaďte se mezi ně a nechte zbytečnou byrokracii ostatním.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: