Obdarujte své blízké poukazem na pobyt v originálním prostředí

Obdarujte své blízké poukazem na pobyt v originálním prostředí

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Lámete si hlavu s tím, co dát letos svým nejbližším k Vánocům, abyste se neopakovali a zároveň jim udělali radost? Nic složitého nevymýšlejte. Zámecký resort Dětenice totiž opět nabízí speciální pobytové balíčky, mezi kterými určitě vyberete to pravé ořechové i pro tu nejnáročnější osobu.

Zámecký resort Dětenice

Dětenický komplex se přitom těší vysoké návštěvnosti po celý rok, a to především díky Středověké krčmě, která se může pochlubit nejen skvělou gastronomií, ale i originálním interiérem, který dovytváří tu pravou středověkou atmosféru. Málokdo ovšem ví, co všechno tu lze zažít. Součástí resortu je totiž například i místní pivovar či barokní zámek se zámecký parkem a středověkým kolbištěm, kde se pravidelně konají rytířské turnaje.

A právě na zámku je možné klidně i přenocovat. „Pobytové balíčky s noclehem na zámku máme k dispozici dva. Jeden je VIP Zámecký balíček, který obsahuje ubytování pro dvě osoby na dvě noci v našem zámeckém apartmá, bohatou snídani, láhev šampaňského Moët & Chandon na uvítanou, osobní služebnou po celou dobu pobytu, 2 večeře, prohlídku zámku a pivovaru a vstup na rytířský turnaj a středověký program. Méně okázalá varianta pobytu v zámeckém apartmá je poté jen na jednu noc a obsahuje bohatou snídani servírovanou přímo v pokoji,“ říká Aneta Ondráčková, marketingová manažerka dětenického komplexu.

Pobytové balíčky je však možné realizovat i v hotelu Rustikal či ve Středověkém hotelu. V hotelu Rustikal můžete vybírat ze tří variant mezi Sedláckým, Venkovským a Rytířským balíčkem. „Tyto balíčky se liší zejména v délce pobytu a také v tom, kdy je možné si pobyt zarezervovat. Například Sedlácký balíček je na dvě noci a je možné se ubytovat jak v týdnu, tak o víkendu. To samé platí pro Rytířský balíček, který je ovšem jen na jednu noc. Venkovský balíček je poté na jednu noc a nástup na pobyt je možný v pondělí, úterý, středu, čtvrtek a v neděli. Toto je tedy potřeba vzít v potaz, než balíček zakoupíte,“ vysvětluje Ondráčková.

Dle ní jsou ovšem nejoblíbenější pobyty ve Středověkém hotelu, který byl před pár lety kvůli vysoké poptávce rozšířen a nyní je v něm k dispozici 68 pokojů s vlastním sociálním zařízením, ručníky a hotelovou kosmetikou. Přesto si však hotel zachovává svou dobovou atmosféru. „Dominantou Středověkého hotelu je bezesporu vstupní prostor s recepcí a ohněm v otevřeném krbu, který sem vnáší to pravé středověké teplo. Pobytových balíčků ve Středověkém hotelu máme k dispozici celkem pět, a to Knížecí balíček, Zimu v drsném středověku, Královský pobyt, Měšťanský pobyt a Císařský pobyt. Všechny balíčky je možné objednat online na našich stránkách a lze je uhradit kartou nebo bankovním převodem. Poukaz na pobyt poté zasíláme elektronicky a mají roční platnost,“ uzavírá Aneta Ondráčková za Zámecký resort Dětenice.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: