Nevíte, jaký účes zvolit? Představujeme trendy pro letošní podzim!

Nevíte, jaký účes zvolit? Představujeme trendy pro letošní podzim!

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Pro většinu žen i mužů není volba účesu jen způsob, jak zkrotit neposlušné vlasy, ale jedná se především o otázku celkového vzhledu a stylu každého jedince. Účes totiž dokáže dotvořit celkový vzhled, vkusně podtrhnout vybrané oblečení nebo doplnit líčení. A jaké účesy budou tedy tento podzim patřit mezi ty nejoblíbenější?

Hitem bude zářivá blond

Patříte-li mezi ty jedince, kteří rádi střídají barvu vlasů, neměl by vám uniknout podzimní hit v podobě zářivé blond. Ta bude totiž, co se barev týče, jasné číslo jedna. Poletí ale i kouřově hnědá nebo ledově platinová. „Barvení v každém případě doporučuji svěřit do rukou profesionálů. Soustu žen má stále tendence experimentovat doma a barví si vlasy svépomocí barvami z drogerie. Ty, přestože jsou v dnešní době většinou kvalitní, však spolu s párem nezkušených rukou mohou napáchat více škody než užitku,“ říká odbornice z vlasové kosmetiky Nouvelle Renáta Gaucká.

O barvené a jinak chemicky upravované vlasy však nezapomínejte pečovat a dopřejte jim extra výživu a hydrataci. O to se výborně postará například obnovující výživná maska s keratinem Nouvelle Nutritive mask.  Ta vlasům dodává pocit měkkosti a hebkosti, má antistatický efekt a vlasy nezatěžuje.

Vlny

Vlny, lokny či drobné prstýnky jsou opět v módě a i ti, kteří až doposud denně týrali svou hřívu žehličkou, pomalu berou své přírodní vlasy na milost. K tomu, aby vlnky držely svůj tvar, si lze dopomoci i správně zvolenými stylingovými přípravky či vlasovou kosmetiku určenou pro vlnité vlasy. Majitelé vlasů rovných možná ocení již dlouho zatracované natáčky, vybírejte však ty sametové či látkové nebo třeba papiloty. Těmi vykouzlíte obzvláště přirozený a spíše nepravidelný vlnitý účes.

Ofina

Ofinu z praktických důvodů volí málokdo. Přitom je to škoda. Zvolí-li se totiž správný tvar a délka, taková ofina dokáže udělat s tvarem obličeje zázraky. O ofinu je však nutné se starat a prakticky denně ji upravovat. Výborně k tomu poslouží velký kulatý kartáč a fén. Dejte si však pozor na vysoké teploty a foukejte studeným vzduchem. Chcete-li trochu zaexperimentovat, zkuste pro ofinu zvolit o něco výraznější barvu, než je zbytek vlasů.

Přirozený vzhled

I nadále platí, že pro každodenní nošení bude preferován přirozený vzhled. Ono totiž nosit na hlavě složité účesy se v sychravém počasí moc nevyplatí. Vsaďte tedy na přirozenost či klasické drdoly a zejména na podzim se o vlasy dobře starejte. V zimě vám za to poděkují.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: