Nestíháte oslavit Vánoce se všemi blízkými? Pošlete jim dárky poštou

Nestíháte oslavit Vánoce se všemi blízkými? Pošlete jim dárky poštou

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Ti, kteří pochází z velkých rodin, se možná shodnou na tom, že vánoční svátky mohou být občas náročné. A to obzvláště ve chvílích, kdy každá sestřenice z pravého kolena vyžaduje návštěvu. Vánoce mají být ale hlavně o chvílích klidu, a tak mnozí často přistupují ke schůdnější variantě a místo osobní návštěvy posílají dary na znamení toho, že na své blízké myslí.

Přestože se tato varianta může zdát až bolestivě neosobní, je to stále lepší, než na ty, které nezvládnete navštívit, zapomenout úplně. Navíc, prosincový kolotoč se netýká jen Vánoc, ale stejně tak ho zažívají i menší či větší firmy a pracovní síla je prostě potřeba, ať už je kterýkoli měsíc v roce.

Pokud jste se i vy ocitli v situaci, kdy již teď víte, že všechny tety a strýce jednoduše navštívit nestihnete, pošlete jim alespoň poštou dáreček, který jim vás bude pod stromečkem připomínat. „Z vlastní zkušenosti musím říct, že posílání čehokoli před Vánoci je občas noční můra. Balíčky proto posílám s velkým předstihem a dávám si záležet i na tom, aby byly kvalitně zabalené a nic se jim tak nestalo. Jelikož již pátým rokem studuji v Praze a domů se dostanu málokdy, mám v tom docela praxi.“ říká s úsměvem  Sammy, student VŠE pocházející z Ghany.

Na to, jak dárky zabalíme, bychom ostatně měli dbát všichni, nechceme-li, aby místo keramického hrnečku sestřenici dorazilo cosi, co nelze za kus nádobí už ani považovat. „Hlavně o Vánocích zaznamenáváme nárůst objednaného zboží. Zákazníci většinou kupují poštovní krabice, fixační materiály a výplně, ale také hojně využívají nabídky výroby krabic na míru.“, dodává pracovnice marketingu e-shopu Paketo.cz Helena Janáčová.

Krabice objednané na Paketo.cz je navíc možné kupovat už od jednoho kusu, a to podle designu, který si sami zvolíte. Pokud například zvolíte potisk iniciálů obdarované osoby, celý dárek bude daleko osobnější a bude se lépe vyjímat. Mějte však na paměti brzké odeslání dárků, aby si jej dotyčný nakonec nerozbalil až příští rok.

Jinak se ovšem jedná o výbornou alternativu, jak alespoň trochu vykompenzovat vaší nepřítomnost u štědrovečerní tabule a místo přejíždění z města do města vyšetřit trochu času pro sebe a sledování pohádek.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: