Nápadité svatební výslužky mají zelenou!

Nápadité svatební výslužky mají zelenou!

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Nezáleží, zda chystáte velkolepou, nebo jen komorní svatbu pro rodinu a pár nejbližších. Tak či tak byste neměli zapomenout na výslužku pro svatební hosty. Je to milá pozornost, která potěší každého svatebčana. Přijdou vám klasické výslužky v podobě svatebních koláčků v bílých krabičkách nudné a bez nápadu? Inspirujte se neobvyklými nápady na svatební výslužky pro vaše blízké, kteří s vámi prožijí svatební den.

Svatební výslužka. Většinou se dává svatebčanům při odchodu ze svatby, a nejen jim. Sluší se ji dát také například sousedům, kolegům v zaměstnání, fotografovi či kameramanovi svatby, hudebníkům či oddávajícímu. Pokud chcete být opravdu milí, můžete výslužkou potěšit také kadeřnici či vizážistku, která vám pomáhala s přípravami na váš velký den. Záleží na vás. Můžete připravit také výslužky menší a větší a rozdat podle důležitosti a toho, kdo vám jak pomáhal s přípravami na den D.

Svatební výslužka – společenská povinnost, nebo přežitek?

Spojení „svatební výslužka“ ještě donedávna znamenalo jediné: kus dortu, svatební koláčky nebo cukroví zabalené v krabičce či celofánu pro svatební hosty. Dnes už názor na svatební výslužky není tak jednotný. Jsou v zásadě dva tábory lidí. Ti, kteří se domnívají, že jsou dárky pro hosty milým a společensky nutným způsobem, jak dát svatebčanům najevo své poděkování, a ti, kteří vnímají dárky jako zbytečné plýtvání peněz ze svatebního rozpočtu. Přijde vám, že  klasické výslužky v podobě svatebních koláčků naskládaných v bílých papírových košíčcích mají dobu své největší slávy už za sebou, ale zároveň chcete pro svatební hosty zajistit milou pozornost? Inspirujte se nápady, jak povýšit tento zvyk na jinou úroveň.

Fantazii se meze nekladou

Připravit si pro své milé hosty můžete i personalizované dárečky, například čokoládky s tištěnými jmény, krabičky s luxusními bonbony, voňavá mýdélka, malé svíčky a mnoho dalšího. Na zakázku lze vyrobit i miniaturní flaštičky vína či šampaňského se speciální svatební etiketou. Pokud chcete jít tradiční cestou a do svatební výslužky přichystat domácí cukroví, pak věřte, že existují i jiné možnosti než linecké mazané marmeládou či kynuté mini koláčky. O úroveň výš povýšíte obyčejnou výslužku, pokud do krabiček přichystáte oblíbené perníčky, cookies nebo francouzské makronky. Kouzlo těchto sladkostí spočívá především ve variabilitě barev, obalů a u perníčků i tvarů. S barvou, tvarem či příchutěmi si můžete vyhrát dle libosti a přizpůsobit je svatebčanům na míru. Za málo peněz tak uděláte hodně muziky.

Pomazánky a marmelády

Na západě je běžné, že snoubenci sami vyrobí nebo nechají vyrobit marmeládu, čokoládovou pomazánku, povidla nebo třeba med. Takové domácí skvosty jsou praktické, chutné a mají tu výhodu, že je můžete doplnit o etiketu s vychytaným vtipným nápisem.

Neponechte náhodě ani balení

Věřte, že precizně připravená svatební výslužka potěší každého. Nemusí být přitom nutně připravená v nenápaditých bílých krabičkách. Připravit ji můžete například do malých košíčků, které vkusně naaranžujete ve stylu vaší svatby. Pestrou nabídku krabiček na výslužky má přední tuzemský prodejce obalových materiálů Paketo.cz . V nabídce najdete velmi praktické krabičky vhodné právě pro výslužky a cukroví. Díky jejich konstrukci a pevnému materiálu budou uložené cukrovinky v bezpečí. Krabičky si také můžete nechat potisknout vybraným motivem v digitální kvalitě srovnatelné s kvalitou fotografie. Pokud nenajdete rozměr, který hledáte, je možné vyrobit krabice na zakázku podle individuálních požadavků.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: