Nábytek na zakázku je alfou a omegou kvalitně zařízeného interiéru

Nábytek na zakázku je alfou a omegou kvalitně zařízeného interiéru

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Nábytek na zakázku již dávno není výsadou malého procenta obyvatel. S postupem času jej volí stále více lidí, kteří dávají přednost kvalitě před kvantitou. Zařízení vyrobené na míru zároveň poskytuje hned několik pozitiv, o kterých by se vám u sériově vyráběného nábytku mohlo jen zdát.

Proč investovat do nábytku na míru

Společnosti věnující se zakázkové výrobě nábytku vždy pracují s vašimi preferencemi a s možnostmi prostoru, do kterého bude nábytek umístěn. Je tak beze zbytku využit všechen prostor, a to i nevyužité rohy či zákoutí místnosti. Nevznikají tedy hluchá místa, kam by se jinak nic nevešlo, ale i ty jsou využita například na úložný prostor, což ocení zejména ti, kteří se potýkají s úskalími malometrážních či nestandardně řešených bytů.

Další nespornou předností je fakt, že každý kus je originál. Záleží jen na vás, jakou si vyberete barvu, materiál a rozměr, tudíž můžete dát průchod své fantazii a nechat si vyrobit nábytek přesně podle vašeho vkusu či individuálních možností. To je ostatně nejčastější problém u sériově vyráběného nábytku, který nemusí vyhovovat tvarem, výškou a provedením, a to zejména hendikepovaným lidem či seniorům. U zakázkové výroby máte též jistotu kvalitně odvedené práce, což se odradí i na jeho životnosti, která je podstatně delší než u sériově vyráběného nábytku. K dobru můžeme přičíst i profesionální poradenství, nevíme-li si rady, jak dané prostory zařídit.

Co se týče výběru firmy, který nábytek na míru zrealizuje, zaměřte se na menší rodinné firmy, které mají bohaté zkušenosti a osobitý přístup. Doporučit můžeme například PK Interiér, jejichž prodejnu naleznete v obchodním centru Spektrum v pražských Čestlicích. PK Interiér se zabývá návrhem, výrobou a realizací nábytku přes více než 20 let a mimo mnoha soukromých interiérů bylo pod vedením profesionálů této společnosti realizováno značné množství institucí. Zmínit můžeme sedací nábytek v kanceláři premiéra ČR, nábytek v rokycanské Komerční bance či sedací nábytek v Úřadu vlády ČR. Společnost je také známa výrobou svých ikonických křesel typu ušák, které jsou pro svůj jedinečný design a zdravotní podpěry v bederní části podporující správné sezení vyhledávány lidmi z širého okolí.

Na kolik vás nábytek na zakázku vyjde?

Pominete-li prodejce nábytku, kteří se snaží mít opravdu nejnižší cenu a zaměříte-li se na sériové výrobce využívající kvalitní materiály, zjistíte, že finální cena zakázkové výroby není oproti nábytku v kvalitních prodejnách tolik vyšší. Naopak je na podobné či stejné úrovni. Cena je smluvní a finálně je vždy stanovena po konzultaci a návrhu realizace. „S předběžnou cenou seznámíme zákazníka již na první schůzce, která je zcela zdarma. Finální cenová nabídka je ale tvořena až poté, co prostory navštívíme a uděláme si o nich představu,“ vysvětluje majitel PK Interiér Pavel Kružík.

Co vše lze vyrobit na míru

Na zakázku si můžete nechat vyrobit prakticky vše, a to celé kuchyně, ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje, pracovny, nejrůznější dveře a schody, atypický nábytek či repliky. „Společně s návrhem interiéru se staráme i o kompletní realizaci včetně výmalby, výběru tapet, ušití záclon a závěsů. Interiér můžeme i osvětlit, vše záleží na přání klienta,“ dodává pan Kružík.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: