Místo vánočního večírku novoroční party?  Proč ne, připravte pro své zaměstnance jedinečný zážitek na kolejích.

Místo vánočního večírku novoroční party? Proč ne, připravte pro své zaměstnance jedinečný zážitek na kolejích.

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

„Vánoce, Vánoce přicházejí“… a s nimi i doba vánočních večírků. V posledních letech jsou čím dál více populární novoroční party. Předvánoční období je samo o sobě nabité různými soukromými, pracovními akcemi a svátečními přípravami. Naopak, po novém roce, kdy máme sváteční volno za sebou a do letní dovolené ještě zbývají dlouhé měsíce, se naskýtá ideální příležitost ke stmelení zaměstnaneckého kolektivu. Jak vybrat originální prostor a program?

Máme řešení, pojeďte s námi a pronajměte si party vlak!

Oživit pracovní rutinu, dát zaměstnancům podnět k diskuzím na jiná než ryze pracovní témata. Utužit vzájemné vztahy, zvolnit pracovní tempo a kvalitně se pobavit. Načerpat nové síly, získat inspiraci pro řešení zapeklitých projektů a zakázek. To vše by měly být cíle každého vydařeného neformálního večírku. Výběr vhodného prostředí je nejdůležitějším organizačním bodem v plánování takového eventu. Právě prostředí totiž dokáže svou atmosférou, zázemím a možnostmi relaxačního vyžití zanechat v zaměstnancích, partnerech, pozvaných takové vzpomínky, aby se firemní akce stala nezapomenutelnou. Klasické nudné party, při nichž jde jen o konzumaci pokrmů servírovaných na švédských stolech a popíjení alkoholických nápojů, jsou přežitkem.

Vyvážená míra zábavy i aktivního programu

Správný večírek by měl být ve vyváženém poměru akce a zábavy. Výběr místa je klíčový, neboť dané místo svými dispozicemi a zařízením předurčuje možnosti plánovaného programu. Společnost Kladenská dopravní a strojní s.r.o. nabízí k soukromému pronájmu zážitkový vlak se třemi vozy. Tato speciální souprava je zdrojem nepřeberného množství zážitků, které navíc připravíte s produkční podporou KDS. Vlak lze přistavit na jakékoliv zvolené místo po celé České a Slovenské republice, či jej lze vypravit z průmyslových vleček. Nabídka služeb zahrnuje kompletní catering ve vlaku, zajištění hudební produkce v soupravě i mimo ni (formou koncertu či reprodukované hudby) a přípravu kompletního celodenního nebo celovečerního programu ve vlaku i vně soupravy.Vozy jsou navíc vybaveny audio a video systémem, jehož součástí jsou LCD televizory určené pro prezentace. S použitím bezdrátových mikrofonů můžete připravit proslov nebo do programu zakomponovat jakoukoli mluvenou řeč. Audio systém propojuje všechny tři vozy. Kapacita třívozové soupravy je 140 sedících osob. Lehátková úprava disponuje 56 místy na spaní a 26 sedadly.

Kompletní řešení

Volte jednoduchá řešení-volte komplexní řešení, jež vám při zařizování podobné akce vyjdou maximálně vstříc. Kladenská dopravní a strojní s.r.o. Vám připraví event na klíč. Chtějte více. Společně s pronájmem prostor a zařízením občerstvení Vám KDS nabízí možnost využít i dalších doprovodných služeb, jako je zajištění moderace, hudebního doprovodu, tanečních vystoupení, ale i zpracování grafických návrhů pozvánek, památečních jízdenek…, včetně následného tisku. S námi šetříte čas i finance.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: