Lámete si hlavu nad dárky pod stromeček? Darujte svým blízkým nezapomenutelný zážitek!

Lámete si hlavu nad dárky pod stromeček? Darujte svým blízkým nezapomenutelný zážitek!

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vánoční svátky se mohou zdát být ještě dostatečně vzdálenou budoucností. Ze zkušenosti ovšem víme, že čas je neúprosný, a tak je byste měli začít pomalu ale jistě rozjímat nad tím, jak ve vaší rodině letošní Vánoce proběhnou. S tím se však pojí i otázka dárků pod stromeček, které jsou již tradičně velkým tématem pro většinu obyvatel. Vánoční dárek by totiž nikdy neměl být jen splněnou povinností, ale měl by obdarovanému udělat radost a v nejlepším případě mu do života přinést nové zážitky a zkušenosti.

Možná z toho důvodu jsou nejrůznější zážitky v posledních letech tolik oblíbené a velký podíl na jejich nákupu mají právě ti, kteří jimi plánují někoho překvapit a obdarovat. Riziko, že takový dárek nepřijde úplně vhod, je však více než velké, a tak není od věci držet se při výběru při zemi a nekupovat okázalé adrenalinové zážitky, na které daný jedinec prostě a jednoduše nemusí mít žaludek.

Naštěstí existuje cesta slibující jak lehké zvýšení tepu, tak procvičení psychické a fyzické zdatnosti a zároveň i originální zážitek bez žádných nežádoucích efektů. Tou je adrenalinová hra TEPfactor, která se odehrává pod střechou zábavního centra TEPfactor Slapy. Centrum se nachází v malé obci Chotilsko nedaleko Slapské přehrady a díky své popularitě najdete další pobočky této hry i v zahraničí, a to konkrétně ve Varšavě a v Dubaji.

Abychom TEPfactor blíže představili, nelze jinak, než připomenout oblíbenou televizní soutěž Pevnost Boyard, která se stala TepFactor1TEPfactoru inspirací. „S Pevností Boyard máme podobný princip hry a i podstatu celé soutěže. Ta spočívá v testování fyzické a psychické zdatnosti, v posouvání svých limitů a především v týmové spolupráce, bez které jednotlivé soutěžní úkoly těžko splníte. Oproti televizní soutěži u nás však nenajdete hady, pavouky a další havěť,“ vysvětluje zakladatel TEPfactoru Tomáš Chroust.

A jak hra sama o sobě probíhá? „Hra se skládá z 25 úkolů, které řeší týmy po dvou až pěti lidech. Před začátkem si účastníci mohou vybrat ze čtyř kategorií podle toho, jaká je jim nejbližší. Na výběr máme kategorie zaměřené na logiku, zručnost, fyzičku a trpělivost. Poté se již tým prokousává jednotlivými úkoly a za každý splněný úkol sbírá indicie, které týmu pomohou otevřít truhlici s pokladem. Pokusů na vyřešení jednotlivých úkolů je přitom neomezený počet, počítají se totiž odehrané minuty,“ dodává Tomáš Chroust.

Hra je tak vhodná nejen pro sportovní nadšence, ale i pro všechny, kteří rádi testují a posouvají své hranice. „Na našich webových stránkách je možné zakoupit poukaz na hru, a to již od 500 korun. Platnost poukazu je půl roku od zakoupení a poukaz zasíláme na mail ve chvíli, kdy obdržíme platbu,“ říká Tomáš Chroust.

Pokud si tedy stále lámete hlavu s tím, co koupit svým blízkým k Vánocům, vyřešte alespoň jeden sváteční problém během několika vteřin. Oboustranná spokojenost garantována!

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: