Hledáte zajímavé místo pro konání firemního večírku?

Hledáte zajímavé místo pro konání firemního večírku?

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vánoce jsou dávno za námi, zimní dovolenou si většina zaměstnanců už také vyčerpala a do letních prázdnin ještě zbývají dlouhé týdny a měsíce. S příchodem jara nazrává ideální čas k popuštění ventilu pracovního zápřahu a stmelení zaměstnaneckého kolektivu. Společné zážitky a utužení jinak formálních vztahů na neformální půdě se přímo odráží do atmosféry na pracovišti i do produktivity práce. Jaká místa jsou pro tento účel nejpříhodnější?

Oživit pracovní rutinu, dát zaměstnancům podnět k diskuzím na jiná než ryze pracovní témata, utužit vzájemné vztahy, zvolnit pracovní tempo a kvalitně se pobavit, zatímco se načerpají nové síly a získá inspirace pro řešení zapeklitých projektů a zakázek, to by měly být cíle každého vydařeného teambuildingu. Výběr vhodného prostředí je tedy nejdůležitějším organizačním bodem v plánování takového eventu. Právě prostředí totiž dokáže svým uzpůsobením, atmosférou a možnostmi relaxačního vyžití zařídit takové podmínky, aby se na firemní akci vzpomínalo jako na nezapomenutelný večírek. Klasické nudné party, při nichž jde jen o konzumaci pokrmů servírovaných na švédských stolech a popíjení alkoholických nápojů, jsou přežitkem a zaměstnancům toho kromě plného žaludku a rychle nastoupivší únavy příliš nedají.

Vyvážená míra zábavy i aktivního programu

Správný večírek by měl být ve vyváženém poměru akce a zábavy. To v praxi znamená poohlédnout se po multifunkčních areálech, které nabízejí kromě společenských místností s cateringem také možnost aktivní zábavy. „Aby měl pořádaný firemní večírek výjimečný charakter, je dobré najít komplex nabízející konferenční i sportovní prostory. Vedle družné společenské zábavy se tak můžou odehrávat sportovní soutěže a turnaje v týmech,“ říká Luboš Rákosník ze sportovně-společenského centra Erpet na pražském Smíchově a pokračuje: „Už dlouhá léta se profesionálně zabýváme pořádáním společenských a sportovních akcí na klíč, kde se maximálně snažíme vyjít vstříc danému zadání. Umíme zajistit kompletní program pro děti i dospělé, teambuildingové akce, tematický večírek ve stylu hippies, 60. let nebo havajské party, stejně jako uspořádat komorní rodinnou oslavu narozenin“.

Erpet Golf Centrum má kapacitu 400 osob ve vnitřním areálu, s využitím venkovních prostor v letní sezóně se pak zvětšuje na 1 500 osob. Klub nabízí možnost začlenit do společenské akce i golfovou akademii. „U nás najdete indoor golf s dvoupodlažním driving rangem se šestnácti odpališti, dále putting green, šestijamkové hřiště pro nácvik krátké hry a čtyři Full Swing Golf simulátory. Ti, co golfu příliš neholdují ani nemají zájem se ho naučit, mohou nalézt vyžití na tenisových, squashových nebo badmintonových kurtech,“ dodává Luboš Rákosník, který zde již deset let řídí veškeré akce.

Kompletní řešení

V rámci usnadnění organizátorské práce je dobré volit komplexy, jež vám při zařizování podobné akce vyjdou maximálně vstříc a kde budou připraveni uspořádat event na klíč. Dnes už je běžné, že společně s pronájmem prostor a zařízením občerstvení máte možnost využít i dalších doprovodných služeb, jako je zajištění moderace, hudebního doprovodu, tanečních vystoupení, ale i zpracování grafických návrhů pozvánek včetně následného tisku. Ušetříte tak čas i finance, budete-li vše zajišťovat prostřednictvím jedné firmy.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: