Hama spustila digitální svět korálků

Hama spustila digitální svět korálků

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Praha 24.3.2016 – Od teď bude možné si vzít korálky a podložky s sebou i na cesty. Společnost Malte Haaning Plastic A/S, která se již od roku 1971 zabývá výrobou korálků, právě spustila aplikaci Hama Universe, která je digitálním světem klasického hraní s korálky a podložkami.

Vysoká kvalita produktu a největší výběr z barev korálků a podložek přinesly značce HAMA unikátní pozici na světovém trhu. A nyní se jejich úspěch rozšíří o digitální platformu.

Jak na to digitálně

V barevném světě, kde najdete piráty, princezny a ostrov cirkusu, děti zapojí rozvoj své jemné motoriky a paměti při vkládání korálků na místo a proměnách šablon před “zažehlením” a uložením motivů z korálků do digitálního světa.

Hama Universe je digitální svět, který podporuje kreativní hraní a zlepšuje dětskou koncentraci a tvořivost pro běžné hraní s korálky.

Hraní s korálky na cestě Bead play on-the-go

S tabletem nebo telefonem v ruce, mohou vaše děti nechat rozvinout svou kreativitu – dokonce i přes hranice možností hry s běžnými korálky. Hama Universe nabízí hodiny kreativní zábavy, ať děti jedou v autě, sedí na gauči nebo čekají v čekárně u lékaře. „Dnes děti tráví spoustu času na tabletu nebo s telefonem a my jsme potěšeni, že jim nyní můžeme nabídnout náš produkt, ať jsou kdekoliv,“ říká Lene Haaning, ředitelka společnosti Malte Haaning Plastic A/S.

Hama Universe je určena všem dětem, které si rádi hrají s korálky, ale především je přizpůsobena dětem ve věku 5-7 let jako primární cílové skupině. Aplikace je ke stažení na Google Play nebo v App Store.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: