Duben, ještě tam budem…

Duben, ještě tam budem…

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Astronomické jaro jsme už přivítali, ale apríl si nenechá svoje rozmary s počasím ujít. Dejte proto pozor a nenechte se zmást chvilkovým teplem. V mžiku se může ze slunečné oblohy začít sypat sníh a kromě toho, rána jsou ještě chladná.

Naše lidská těla jsou po zimě unavená až vyčerpaná, neboť si neopodstatněně myslíme, že se od jiných savců lišíme a místo klidového zimního režimu jedeme ve stejném rytmu jako v létě.

Lačně teď chytáme každý hřejivý sluneční paprsek, a stejně snadno chytáme i rýmu, když slunce zajde za mraky. Dopřát si pak ta příslovečná vyhřátá kamna z lidového rčení, saunu nebo horkou vanu není určitě od věci.

A pozor! Jarní odlehčená móda by se nám také neměla vymstít. Jeden den s odhalenými nohami v sexy sukni a ve vyzývavé bundičce do půli zad může být snadno vykoupen nevzhledným baňatým nosem a čtrnáctidenním kašláním. O nepříjemných problémech s močovými cestami ani nemluvě.

Myslete na sebe a dopujte se vitamíny, co to jde. Pijte hodně čisté vody bez chemických přísad a naordinujte si enzymovou kúru posilující imunitu. U nás nejznámější lék Wobenzym. Enzymy, které obsahuje, jsou obdobné jako v našem těle a stimulují obranyschopnost přirozenou cestou, díky čemuž je účinnost terapie dlouhodobá.

Máte-li ve svém okolí zdravou a vzrostlou břízu, můžete si na zapíjení 2x denně 7 dražé Wobenzymu dopřát vždy pár doušků březové vody z naříznuté větvičky ze spodní koruny břízy, pod kterou umístíte nádobku na odkapávání. Budete příjemně překvapeni množstvím i účinky tekutiny, stejně jako zapíjeným lékem.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: