Dopřejte pleti jarní restart a připravte ji na první sluneční paprsky

Dopřejte pleti jarní restart a připravte ji na první sluneční paprsky

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

O tom, že zima a mráz mají nepříznivý vliv na naši pokožku, byly už popsány stohy textu. Jak jde ale o nápravu škod, které na naší pleti zima napáchala, tak je každá dobrá rada drahá. Sestavte si plán první kosmetické pomoci – pamatujte, že se změnou ročního období se mění i nároky naší pokožky. Odborníci radí zaměřit se na účinné produkty, které vaší pleti pomohou zpět vybudovat přirozenou ochrannou bariéru, která je po zimě oslabená. Funkční ochranná vrstva dokáže zamezit pronikání škodlivin přímo do pokožky a zároveň udržuje potřebnou hydrataci pokožky.

Snad každý po zimě zná ten pocit, kdy pokožka ztratí zdravou barvu a přestane zářit. Vítr a mráz ji vysušují, nízké teploty zpomalují průtok krve v místech, která nejsou chráněna vrstvou oblečení, a nízká vzdušná vlhkost vede k přesušené a podrážděné pokožce. K tomu přidejte náhlé teplotní výkyvy při přechodech ze zimy do tepla a naopak, a vyčerpaná pokožka s tendencí k předčasnému stárnutí a ztrátě pružnosti je na světě. Sestavili jsme kosmetický arzenál, který vám pomůže s nápravou škod po zimě a perfektně vaši pleť připraví na jaro a první sluneční paprsky.

Denní péče na povzbuzení unavené pleti

Vyplatí se používat speciální krém na denní péči, neboť pokožka má přes den jiné potřeby a nároky než například před spaním na noc. Přes den bychom ji neměli zbytečně zatěžovat hutnou vrstvou výživných látek, ale naopak ji zásobit dostatečnou hydratací. Denní krém nastartuje unavenou pleť ráno a poskytuje okamžitou úlevu od pocitu suché a napnuté pokožky. „Povzbuzující denní krém NevO Dead Sea SPA má lehkou, snadno vstřebatelnou konzistenci a je vhodný pod make-up. Minerály z Mrtvého moře zabraňují vysušování a vyplavování výživných látek a zásobují kůži hydratačními složkami během celého dne. Obsahuje i vitamín C, který rozjasňuje pleť a zabraňuje vzniku pigmentových skvrn,“ vysvětluje Alexander Krajňák ze společnosti NevO Dead Sea SPA.

Ta nejvzácnější tajemství pěstění krásy jsou tak stará jako sám svět, a proto tato kosmetika čerpá z nejstaršího a nejbohatšího zdroje na Zemi, z Mrtvého moře. Esenciální minerály získané z Mrtvého moře jsou vědecky potvrzenými prostředky, které zlepšují celkové zdraví kůže, regenerují ji a podporují její krásný vzhled.

Emulze pro intenzivní regeneraci

Základní denní péči je dobré doplnit o produkty s vyšší koncentrací účinných látek. „Minerální emulze NevO Dead Sea SPA je ideální pro intenzivní noční regeneraci unavené, suché a citlivé pleti. Emulze je směs dvou kapalin, které se vzájemně samovolně nesměšují – voda a přírodní oleje. Díky svému složení se ihned vstřebává a zajišťuje přísun velkého množství minerálů do spodních vrstev kůže, kde dochází k regeneraci buněk a hloubkovému zpevnění pleti. Pleť si tak postupně vybuduje imunitu a odolnost vůči nepříznivému vlivu prostředí. Mezi nejčastější škodlivé vnější vlivy patří chlad, UV záření, prach nebo suchý vzduch z klimatizace. Protože je emulze velmi silná, používá se jen třikrát až čtyřikrát v týdnu místo nočního krému,“ vysvětluje Alexander Krajňák z NevO Dead Sea SPA.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: