Darujte k Vánocům společné vzpomínky a emoce

Darujte k Vánocům společné vzpomínky a emoce

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 Stále více lidí se o Vánocích přiklání k darování nejen hodnotným nebo poukázkovým darům, ale i k emočně laděným dárkům. Jednou z takových možností milého dárku, jsou při letošním Vánočním šílenství například fotoknihy. Do těch můžete vložit své zážitky a obdarovat své blízké společnými zážitky. Jak si takovou knihu pořídit z pohodlí domova?

Fotokniha se stává fenoménem na poli osobnějších dárků. Zážitky, které jste společně prožili, nyní můžete uchovávat pohromadě a navždy. Kompilace fotografií, které jsou tematicky, i velikostně rozděleny si můžete samostatně navrhnout v různých aplikacích na internetu. Jako ideální dárek k Vánocům vidí fotoknihu například pětadvacetiletá Eliška Sýkorová z Prahy, která věnovala fotografie zpracované do fotoknihy z poslední společné dovolené svému příteli. „Stejný dárek jsem se rozhodla dát i své mamince, která doufám ocení mou kreativitu. Vybrala jsem ty nejpikantnější fotografie z naší dámské jízdy v Itálii,“ směje se sympatická rusovláska.

Jedním z e-shopů, který nabízí takové služby je například www.tiskarena.cz . Její majitel Jakub Černý přitakává, že největší poptávka po fotoknihách bývá hlavně o Vánocích, ale nevylučuje ani velký zájem při Valentýnu. „Zaznamenáváme zvýšenou návštěvnost stránek v tomto období, stejně tak objednávky. Domnívám se, že tomu pomáhá i nový vzhled našich webových stránek, které jsou intuitivní a zákazník zde má velkou možnost výběru,“ říká.

Pokud se rozhodnete nechat si vyrobit fotoknihu online, počítejte s tím, že k Vám po objednávce dorazí do několika dnů. Editovat svou fotoknihu můžete přímo na stránkách těch lepších výrobců. „Ceny se pohybují již od lidových 239 korun,“ dodává Jakub Černý, obchodník s dvacetiletou zkušeností v oboru.

Podle statistik nakoupí české domácnosti v letošním roce u e-Ježíška až o 20% více, než v loňském roce. Obraty internetového prodeje se tak přehoupnou přes 75 miliard korun. Jedním z důkazů, proč tomu tak je, je určitě i zvýšený zájem internetových nákupčích o fotoknihy, jako nabízí právě TiskArena.cz.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: