Čeká vás jarní svatba? Využijte tohoto ročního období naplno!

Čeká vás jarní svatba? Využijte tohoto ročního období naplno!

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Jaro v sobě má zvláštní kouzlo, přináší s sebou obrovský příval pozitivní energie, hřejivé sluneční paprsky a nezapomenutelnou vůni rozkvetlých květin a stromů. Možná i proto je tak jedním z nejoblíbenějších ročních období, kdy se zamilované páry rozhodnou říct si své ano. Jak ale jaro a jeho krásy využít se vším všudy? Máme pro vás pár užitečných nápadů.

Sezonní květiny

Květiny ke svatbě patří stejně nedomyslitelně jako šaty k nevěstě. Svatební kytice a další floristické dekorace by měly korespondovat s ročním obdobím. Využijte vše, co na jaře kvete. Nejčastěji jsou využívané pivoňky, tulipány, jemné odstíny růží, hortenzie, frézie či tak podceňované karafiáty. Jarní svatební kytice se většinou nese v duchu svěžích světlých barev. Oblíbená je bílo-zelená kombinace nebo růžová v kombinaci s bílou či krémovou. Svatební kytice však není jediný doplněk, kde lze květiny využít. Buďte kreativní a nechte z nich vyrobit věnce do vlasů pro družičky, ozdoby na židle si jimi ozdobte svatební šaty.

Jarní menu

I menu by mělo odrážet toto pozitivní energií nabité roční období. Jaro se přímo podbízí pestrými barvami a lehkými svěžími chutěmi. Využijte toho a zahrňte do něj mladý špenát, chřest, nové brambory, šťavnaté jehněčí maso, lososa či rebarboru. Jsou v nejlepší kondici. I co se týče dezertů, nebojte se experimentovat. Místo klasických mini svatebních koláčků si nechte upéct lahodné cupcakes s jarními motivy. Ty se budou vyjímat i jako výslužka pro hosty. Myslete i na takové detaily jako na míru vyrobené krabičky na výslužku, kterými příchozí obdarujete. Ty můžete nechat vyrobit na e-shopu výrobce a dovozce obalových materiálů Paketo.cz.

Svatební šaty

Klasické bílo-černé kombinaci již dávno odzvonilo. Hitem jsou šaty pastelových barev, nejčastěji žlutá, zelená, růžová či světle modrá. To ovšem neplatí jen pro nevěstu. Odvážný může být i ženich. Nebojte se ženichovi obléct světlý oblek s růžovým motýlkem. Do světlých tónů oblečte i družičky, které mohou šaty ozdobit například lučním kvítím.

Výběr místa

Jak je jaro krásné, tak je bohužel někdy i nepředvídatelné. Místo vybírejte takové, kde bude možnost být jak venku, tak uvnitř. Hitem jsou botanické zahrady či zámecké parky, avšak ani louky nejsou výjimkou. V takovém případě však počítejte s tím, že bude na místě třeba postavit velké stany pro osazenstvo. Je nutno brát v potaz, že večery jsou stále chladné. Ideální je tedy vybrat místo venku pro obřad a následně se přesunout do tepla.

 

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: