C.I.C. metoda umí napomoci boji proti ekzémům

C.I.C. metoda umí napomoci boji proti ekzémům

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Trápí vás alergie, ekzémy či další kožní problémy, které již nechcete řešit klasickou léčbou? V tom případě je pro vás ideální řízená vnitřní očista, která se nesnaží jen odstraňovat následky, ale pátrá po příčinách zdravotních problémů. Přečtěte si, na jakém principu funguje a proč sklízí na poli těchto onemocnění úspěchy.  ¨

Přestože se již léta obecně věří, že ekzémy jsou předně záležitostí genetiky, průzkumy z let 1996 a 2006 ukazují, že toto tvrzení není zcela opodstatněné. V roce 1996 bylo v České republice diagnostikováno přes 17 % dětí s alergiemi, z toho 4 % s atopickými ekzémy, v roce 2006 se toto číslo ovšem ztrojnásobilo. Tyto údaje pouze dokazují, že negenetickou a nesmírně zásadní roli u vzniku atopického ekzému hrají toxiny, které se v organismu hromadí a spouští imunopatologické procesy. Je totiž nemožné, aby během takto krátké doby došlo ke změnám v genetickém kódu. Překvapivě se však nejedná o zcela negativní zprávu. Toxinů se totiž lze zbavit.

Toxiny

K toxinům způsobujícím záněty kůže řadíme chemické látky obsažené v kosmetice, jako jsou ftaláty a parabeny, chemické látky obsažené v textiliích, ve špercích, přídatné látky, pesticidy a toxické kovy. Toxinem je pro kůži však i řada patogenních bakterií a plísní, které se běžně vyskytují na zdravé pokožce. Když však dochází k narušení mikrobiální flóry (například při užívání antibiotik nebo při nadměrném používání desinfekčních prostředků), dochází k jejich přemnožení a následnému poškození kůže. Na dysfunkci bariérové funkce kůže se však významně podílí také stres.

Řízená vnitřní očista

Metoda řízené vnitřní očisty neboli C.I.C. (controlled inner cleansing) věří, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Zabývá se zdravotním stavem člověka z celostního pohledu a příčinu některých obtíží spatřuje právě v zatížení organismu různými druhy toxinů. Konkrétní druh toxické zátěže je možné určit na základě indikace přístrojem Salvia, který byl zkonstruován podle vynálezu dr. Reinholda Volla. Jedinečnost tohoto přístupu však spočívá v tom, že se ve skutečnosti jedná o nastartování přirozených a samouzdravujících pochodů lidského těla. Pokud toxin přítomen je, dojde k jeho vyloučení díky působení samotného imunitního systému během prvních dnů a týdnů užívání přírodních výrobků Joalis. Pokud toxin přítomen není, nedojde ke spuštění imunitní odezvy. Tuto metodu tak lze kombinovat i s klasickou léčbou, přestože ta se v dnešní době již považuje za vysoce limitující. Různé masti a léky totiž potlačují a blokují imunitní reakce, a tím sice dochází k potlačení projevů, nikoli však k objevení příčin.

Řízená detoxikace však dokáže z těla toxiny definitivně odstranit. U kožních defektů se osvědčení terapeuti konkrétně zaměřují na činnost lymfatického systému, který jako jediný dokáže toxiny skrze vylučovací orgány jako játra a ledviny vyplavit, a tím dochází k obnovení přirozené bariéry kůže.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: